ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вицове,лафчета и забавни истории...

+14
r357
teddy_teddy
FIRE 8V
van4eto_vendeTTa
quattro_sport
skip2mylou
tuning_sladur4e
ThePunisher
patzo_sl
ivo_civic
kalouenka
Elboriso
zaggituning
Bambi
18 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  teddy_teddy Пет Май 02, 2008 7:48 pm

- Къде предпочиташ да си по време на секс?
- Отгоре.
- А аз отдолу.
- Защо?
- Представям си, че поправям колата.
................................................................................................
Две блондинки се карат жестоко.....коя да застане по средата!!!
.................................................................................................
- Петърчо, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Сашко?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно
..................................................................................................
Kокошка разказва в кокошарника:
- С тоя новия петел, такъв секс правихме, че цяла седмица снасям бъркани яйца...
...................................................................................................
Първи урок по кормуване. Инструкторът казва на младата курсистка:
- Добре, добре, за начало не е зле... Но все пак лостът за скоростите е малко по-наляво
...................................................................................................
- Каква е приликата между жената и урагана?
- И двете идват с духане, а после отнасят къщата.
....................................................................................................
Понеделник - много, много, много, хубав ден!Изгуби се щерката на вожда. Намерихме я, опрайхме я всички.
Вторник - много, много, много, хубав ден! Изгуби се жената на вожда. Намерихме я, опрайхме я всички.
Сряда - много, много, много, много, много, много, много лош ден! Изгубих се!
.....................................................................................................
- Скъпи, искаш ли днес да правим секс на пода?
- Защо?
- Искам най-после да усетя нещо твърдо...
.......................................................................................................
- Защо изглеждаш толкова измъчен?
- Абе остави... Разхождаме се вчера из парка с приятелката ми, и насреща ни - маниак...
- Сексуален?
- Бисексуален.
........................................................................................................
- Отдавна ли познаваш това момиче?
- Не много... два-три пъти.
.........................................................................................................
- Ако бяхте джентълмен, нямаше да ме карате да правя такива неща!
- А вие ако бяхте дама, нямаше да говорите с пълна уста!
.........................................................................................................
Един вибратор и един презерватив стояли в един килер и презервативът казал на вибратора:
- Какво трепериш бе, нали мен ще изхвърлят, а не тебе!
..........................................................................................................
- Значи, скъпи, си готов да ми докажеш любовта си?
- Да!
- По всякакви начини!
- Да! С коя поза да започнем?
..........................................................................................................
СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ..........
teddy_teddy
teddy_teddy

Брой мнения : 59
Age : 37
Location : Sofia
Registration date : 01.05.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Bambi Съб Май 03, 2008 3:48 am

Две мутри слизат от мерцедес пред изложбена зала. Влизат вътре и виждат една картина. Викат човека, който работи и го питат:
- Колко струва?
- 200 000, но не се продава.
- Ще ви дадем 2 пъти повече.
- Е, добре.
Излизат и единият казва:
- Добре, брато, купихме картичката, сега да купим и подаръка.
_____________________________________________________________
Една блондинка влезнала в бар и казала на бармана:
-Едно дълго кафе моля!
Бармана направил кафето и го сложил на бара.
Блондинката взела кафето и тръгнала да пие и казала:
-Но бармане това кафе мирише на кур!!
Бармана я погленал и казъл:
Пробвай с другата ръка!!!
_____________________________________________________________
Мъж и жена гледат телевизия - някакъв проповедник говори за вярата, за молитвите и т.н. По едно време казва:
- Вярата в Господ може да излекува всяка болест. Достатъчно е по време на молитвата да вдигнете едната ръка във въздуха, а другата да сложите на болното място...
Мъжът вдигнал едната си ръка, а другата сложил върху члена си. Жена му го погледнала и измърморила:
- Стори ми се, че каза "да излекува болест", а не да "съживи мъртвец"!
_____________________________________________________________
Какъв парадокс са жените!
Слагат си тампони, редовно ходят на козметик за различни епилации, купуват си вибратори, изсмукват си мазнини, правят си пластични операции, инжектират си разни колагени и силикони в джуките, даже някои си махат долните ребра, а като искаш да ги ебеш отзад, не щат - боляло ги било...
_____________________________________________________________
Имало една принцеса в едно царство, която никой не успявал да задоволи. Баща й - царя се видял в чудо
и наредил, че които успее ще получи ръката й и половината царство. Явли се Американеца, Французина и Бай Ганьо. Пръв влязал Американеца. Пазачът на вратата го попитал колко му е голям и Американеца отговорил 30 и влязал. След 2 часа го изнесли на носилка. Влязал Французина и него го попитали коло му е голям и той казал 35 и го пуснали, след 4 часа и него го изнесли на носилка. Влязал Бай Ганьо и него го попитали за размера и той отговорол 5! Пазачът учудено казал:
- Как така ще успееш с тези 5 сантиметра, идваха толкова други с по-големи от твоя и не успяха, та ти ли?
Бай Ганьо му се примолил:
- Абе моля те, пусни ме, па ще видим.
След много молби пазачът най-после го пуснал - минали се час, два, пет и на осмия Принцесата била изнесена на носилка. Пазачите и целият двор изпаднали в потрес, и пазача решил да попита:
- Бай Ганьо, как успя само с 5 сантиметра?
А Бай Ганьо му отговорил:
- Абе глупак, на теб кои ти каза, че меря в сантиметри, аз меря в педи...
_____________________________________________________________
Един ден дъщерята отишла при майка си и и казала:
- Майко, ще се развеждам!
- Защо така бе миличко, какво е станало. Досега се разбирахте добре с твоя мъж.
- Ами той напоследък все отзад иска да го правим.
- Е, какво толкова??
- Ама само отзад ме напъва вече 3 месеца.
- И какъв е проблемът? - зачудила се майката.
- Как какъв? Преди отзад бях като 10 стотинки, сега съм като 1 лев!
- Е ти сега за 90 стотинки ще си разваляш семейството ли?!
_____________________________________________________________
Между рая и ада проверявали кои жени са детствени и кои не са, а измерителния уред е колче - която пусне кръв отива в рая а която не - в ада.
Сяда на колчето 70-годишна баба, но не пуска кръв и Свети Петър:
- В ада!
35-годишна мадама пак не пуска кръв и пак:
- В ада!
12-годишно момиче - потича й кръв:
- В рая.
- Не искам. - отговаря тя.
- Тогава в ада.
- И там не искам.
- Ами къде?
- На колчето, на колчето!
_____________________________________________________________

Влиза Иванчо в аптеката и казва:
- Една опаковка презервативи!
Аптекарят го поглежда строго и казва:
- Първо, това не е за деца, второ нека дойде баща ти и да си купи размера, който му трябва.
Иванчо го поглежда пренебрежително и отговаря:
- Първо, това не е за деца, а против деца, и второ, това не е за татко, а мама отива на почивка, и какви размери ще има там, тя още не знае!
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  teddy_teddy Съб Май 03, 2008 4:55 am

Ето пак нещичко от мен,само че този път ще разкажа една случица:
Петък вечер е,късно при това....искам да се забавлявам и къде отивам......не не е Син Сити....не не не е и на Ботев при колежките....е как къде,на ЕКО-тооо и кой да видя там бате Пепи и мацкатаа....Още в състояние на душевен оргазъм след лошата втора и бързото наказване което преживях,разказвам въодушевено аз за моята случка.Влизат всички във филма,преживяват преживяното от мен и всички сме в състояние на екстаз,е разбира се и на малко недоумение понеже като включа 2ра на лудница включвам и 6та на предавателя и трудно ми се разбира,но....с желание и лек превод става.Тааа......а да,всички сме във филма и изведнъж...ето го и Ивчо.Идва той като фантома от операта,с тиха стъпка и благ поглед,красив както винаги и от там се започва.Сяда той и се започва лют спор между мен и него...кой,как,къде,защо,какво....никой не разбира за какво иде реч(но нали за това Господ ни е дал тия усти-да ги използваме по предназначение-независимо смислено или не)а пък паузата не работи,а за превъртане да не говорим.....голямо надприказване става.След около час силен земен трус предизвикани от нашите слова,и треперещите служители на ЕКО(да не срутим бензиностанцията) обаче думите от всички видове речници и разговорници свършват и трябваше да прекратим нашата забаваааа,но пък в същия този момент разума у бате Пепи надделява и вижда своята грешка в цялата схема(която направо си отиваше към ситуация)......камерата липсва....ау ужас какъв е егоист,само той и мацката се насладиха на този късометражен филм,а можеше да бъде споделен!Ами това беше общо взето,сигурна съм,че всички си гризат ноктите от яд,че не са били очевидцииии. Rolling Eyes
teddy_teddy
teddy_teddy

Брой мнения : 59
Age : 37
Location : Sofia
Registration date : 01.05.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  teddy_teddy Сря Май 07, 2008 8:53 am

Опааа,здравейте отново...пак съм аз да Rolling Eyes Ще ви разкажа отново една кратка и бърза историйка Embarassed
Значиии.....от къде да започна....а да.Като всеки тук присъстващ(в клуба)и аз имам една бърза Лудница,но на външен вид бие повече на здравното заведение(за психично болните),от колкото на наказателката на асфалта.Искам,искам много,тя да заприлича на това което лежи под капака(300молитви отправени към Господ),нооо сухото го няма и оставаме с 4ти километър..... Sad Мисля аз какво да направя,кой да обера или коя банчица,кое ми е не до толкова жизненоважно-бъбрека,дробчето,очето,крачето....Обявявам си органите даже в най-култовия и посещаван сайт в България(не знам дали го знаете:www.zaggituning.com),ама и там никой не взима органите ми на сериозно,с малки изключения,ама там положението си отиваше към ситуация,но както и да е....Та мисля аз бия си главата където ми падне,но уви....пароци на най си.Унила вече аз викам си:Ми Теди мила няма да и казваш на Голфиния,пък за година,година и нещо с минус 20тина кила от скромното ти телосложение,ще ги събереш....хем ще си Фидана и няма да се налага да сменяш окачването,че хич вече няма да и тежиш на Лудница,пък и калниците няма да осакатиш,та....тва ше е,като не ти е фамилията Тръмп-тва е!И вече започвам психически да се настройвам,че гладът е грозна и срамна дума и нещеш ли........светлинка в тунела.Идва Свети Пепи и за около 15минути точни,конкретни и премислени приказки ти възвръща апетита и променя мирогледа ми......От там като се почнаха едни планове,едни чудеса и "мечтата ми"стана изведнъж не мечта,а реалността след 2-3месеца....Аз принципно не съм от кой знае колко мълчаливите,но сега определено нямам думи.......
teddy_teddy
teddy_teddy

Брой мнения : 59
Age : 37
Location : Sofia
Registration date : 01.05.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Лозунги по автомобилите

Писане  kalouenka Вто Май 20, 2008 5:12 pm

alien
Всички сме виждали странни лозунги по автомобилите. Някъде са на стикери, а при други просто написани с пръст върху мръсното купе. Ето и някои от най-култовите надписи:
Между стоповете на трабант: "Пазете се! Въжможно е изхвърляне на спирачен парашут!"

Надпис на маршрутка: "Заменям за тролей"

"Спирачките са за страхливците!"

"Измий ме, сърби!"

Върху прашен запорожец с пръст: "Екипажът търси стюардеса"

Надпис върху камион: "Тук работят 400 коня и едно магаре"

Вурху москвич: "Не задминавай, обидно е!"

"Внимание! Тъща в колата!"

На москвич: "Един час позор- и съм си на село!"

"Не карай след мен, заблудих се!"

На запорожец: "Като порасна ще стана ферари!"

На стар москвич: "Сигнализирайте, ако нещо падне!"

На запорожец: "Сушен мерцедес"

На тико: "Не обиждай малките"

На бронята на мощен камион: "От съдбата си не можеш да избягаш"

"Бъркам педалите!"

На стар разнебитен пикап: "Шумахер почива, Валери работи!"

На трабант: "Бясната табуретка"

На стар москвич: "Какъвто живота, такава и колата..."

Над вратата в маршрутка: "Място за удряне на глави!"

"Пиян съм, карам на автопилот!"

На спортно кабрио: "Не пречи, излитам!"

На запорожец: "Не задминавай! Прескочи!"

На трабант: "Малък, но подъл"

В маршрутка: "Викайте силно, шофьорът е глух!"

В друга маршрутка: "20 минути страх и сте си вкъщи!"

На ауди: "Искам си в Германия..."

На запорожец: "Консервата на смъртта"

В маршрутка: "Моля, яжте семките, бананите, портукалите... с обелките!"
kalouenka
kalouenka

Брой мнения : 60
Age : 40
Location : София
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  r357 Сря Окт 08, 2008 2:25 am

Аз сега пак съм тук, ама те скоро ще ме пуснат. Аз щото съм малко нервен, нали, и и то понякога ме карат тука, ама то щото няма къде другаде да ме карат, за т'ва...Аз иначе не съм луд, той и доктора ми каза, ти вика не си луд, ти направо си си ебал капаците...А пък аз капаците не съм си ебал, аз капаци не еба, пък и не ги знам къде са, ама ако ги намеря, мамицата им ще еба на тези капаци, щото много ме изнервят...ебал съм ги бил! Аз иначе не бях толкова нервен, ама щот’ пия много кафета, та за т’ва. Той и доктора ми вика, ти щот’ пиеш много кафета, вика, та за т’ва...То аз преди не пиех толкова кафета, ама сега щот' съм безработен, нали, та за т'ва...Аз и преди не съм работил, ама тогава не бях безработен, а сега съм...Иначе в казармата ме тресна един винкел по главата, возехме се в камиона, и един винкел там имаше откачен, и правеше трррр! нагоре-надолу, и като друсна камиона в една дупка и винкела тряс! трясна ме по камбаната. И аз кво, изпълзях на покрива на кабината и през прозореца тряс! тряснах на шофьора един тукат щото бях без каска и ме заболя... И се обърнахме. Другите повече се потрошиха, мен нищо ми нямаше, щото отхвърчах от покрива на кабината, а другите се премятаха с камиона. Ама си треснах главата в едно дърво. И после ме съдиха, ама не ме осъдиха, щото се оказа, че въобще не трябвало да ме взимат в казармата, кой ме е взел мен в казармата, него трябвало да го съдят, даже да го бият и да го ебът, не разбрах защо...Документи си имало, че не съм за армията, диагнози...Нервите, нервен съм бил. А то к'во съм нервен, к'ви документи...сигурно щото в трети калс ме наклеветиха, че съм пребил другарчетата. А то нищо такова няма, нищо такова не помня, помня само, че децата ми взеха читанката и не искаха да ми я върнат, после малко ми е мътно, черно петно даже, после като ми светна, всички лежаха натръшкани, учителката мигаше изпод катедрата, а аз по блузката отпред и по устата имах пяна, ама не знам откъде беше...И после в седми, и в осми, и на абитуриентския бал пак, ама там мен ме биха, щото бяхме много курсове наведнъж и се изморих...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Петък вечер е-вънка мор, жега, пътната маркировка се изпарява от асфалта.
Имам избор-да седим пред телевизора, докато некой политик бръмчи на микрофона и фърля слюнки по водещия, да се забия в рейсинк.бг/форум и да се заяждам с лапетата, или да запазя бегачката и да отида на пистата в Мочурище да видя докъде са стигнали бат Гугу и Ръчкатора с таблата.
Реших да се поразоода малко, белким ми се развидели мъглата от сношното мошното...
Влезох в гаража, па се зачудих...Коя ръчкавица да взема-ладата ли, ма тя па и изтекъл антифризо нощеска, че кучето огладняло и прегризало водните съединения.Викам-мохера, ма той пък му паднало гърнето че телта се олабила от многото коне.
Метнах се на Запорожеца и отпраших.
На първия светофар отворих жабката и почнах да бъзикам кранчетата за горивната смес, турих 50% газ, 50% бензин и 50% водка за да ми мерише на убаво, па и за да се отпотят уредите...
Светна зеленото и настъпих педала-тамън да спре да върти гуми и да почне да потегля се сетих че трябваше на втора да тръгна, щото гумите са се поразплеле и ще изкифат всеки момент.Де толко акъл, кантрирах опитите да занася наляво надясно, не защото не ми е кеф да го прави, ми щото немам дръжки и вратите се отварят...
Вече към 150 на трета вдигнах гюрука че почна да ми се откъртва облегалката за главата, пууу дееба как не я заварих бе.
Пристигам аз на пистата, имаше некви косуърти, некви фиати се мотаха, само хабяха настилката с 10 секундните си времена.
Оставих колата на паркинга, щото не ме пуснаха на пистата с нея и взех да зяпам.

По едно време се ослушвам така към входа с едното око, чувам нещо бучи, трещи, мамата си бало...Тоя знае май какво е ауспуф от пожарогасител...Аз моя от коф помпа съм го правил и пак не вади такъв звук дееа.
Насъбраа се народа, чаветата, циганки и парашутисти и взеха да зяпат, надзърнах и аз-ивъй.Един джуган осмак, от капака му стърчат директно колекторите, няма карбуратори, а бензина е заврян през един маркуч на щуцера за сервото.Баах, а изходящите направо през таблото, предната и задната седалка, през багажника отзаде на четири фунии и огин фърчи от тях.
Викам си на акъла-тоя е от онея...Отивам на джама, тропам оня сваля-викам тии, от онея ли си?Той вика да бе, аз викам ааа, а пък аз съм от тея...
Еййй вика, що не каза бе пич, аз мислех че не сме останале...А убава работа викам, айде един ластик да направим.Пича отзивчив, готово вика, извади си ластика от гащите и ми го подава.
-Не бе бате, дай да разкършим гумите малко, да поначешем зверовете...
-Ааа, ма тука мноо тесно бе, пък и хората пижамите са си облекли, ще заспиват вече, дай да не ги будиме.
Пратихме некъв Ламбургин да съгледва пътя-връща се, чисто било.
Като отидохме щех да го бия, кво чисто, едни ми ти кофички от кисело млеко се валят, празни бирени бутилки "Славена"...
Пътя беше 8 километра права отсечка, само с два три обратни завоя и един участък в ремонт.Екстра.
Наредихме се на старта, и гледам в огледалото за задно виждане-едни ми се облакътили на задния капак и плякат карти, люпат семки...Натиснах копчето за отваряне на капака, а те не знаят че отвътре съм подпъхнал две-три задни пружини от волга и една задна от трабант...За свежест...

Застана един с едно яка да вее отпреде, ем старта да ни отброява, ем да вее да не прегреят колите.
Махна два три пъти и тръгнахме...Аз съм ръгнал на пръва, гумите въртат, колата се носи а налево, а надясно, еми някой е подложил тухли под предните гуми...Он и той така, само дето не тухли са му подложили, ми една тревичка е защипал с вратата и пили гуми, пушеци се вдигат, ей-1500 коня е тва, не е шега работа.
Заставаме пак, пак на чисто, турихме и един бас-който пръв мине звуковата бариера, ще оближе масления филтър на другия...
Дадоха старт и тръгваме, тоя път и двамата на втора-моторите ръмжат, на него отзаде фъргат пламъци три метра, можеш кърначета да си опечеш, аз нямах, но една цигара си запалих, докато настъпвах педала с двата крака, по едно време включихме на трета, аз нерво ритнах бууст бутона за нитрото, колата се изстреля напреде, клапаните назаде през ауспуха, ма нема да спирам да ги събирам, гааааз, гааааааааз, настигам го, ибъй, кви са па тея зелени човечета на пистата...
На него му написаха само фиш, на мене акт, не е честно.Фърлихме талоните и се върнахме обратно на старта, там народа пуснал Дискотека БООМ, и си денси...
Той вдигна капака и скочи вътре да си настройва колата, аз отворих отзаде и налях още малко водка, белким проходи коня му с кон.

Застнахме пак на старта, гаааз, втора трета, по едно време гледам със педала съм дръпнал и жицата на кампютера, откачила се е буксата за ограничителя на скорост и колата вияяяуууу... спирах, спирах, па спрях...Изпуших една цигара, оня идва отзаде-кво стана бе, помислих че си излетял за берлин...Викам не бе, ритнах смукача без да искам....
1:1 (предния път го броиме за негова победа, щото се оттърва само с фиш)
Заставаме трети път, набичил съм всичко на макс, екуто му трака аванса, уредите подскачат от силната радиация, печката е пусната, джамците са тръзнати доле за да ме виждат всички...
Осмака форсира, хвърчат огньове и осемамперови бушончета, пауър братяя, блескат светкавиците на фотоапаратите, аз си изчоплих остатъците от таратора от зъбите и се нахилих...

Гаааз, втора, трета, пета, няма време за четвърта, задния джам се откъртва и пада, фаровете от силната струя се извъртат и почват да светят настрани, некъв овчар сере край пътя...Абе обстановката си е мамата бало, напекъл съм се на газта, пот се лее, пускам волана да си запаля цигара....Бавно задминавам мускала, на него въздуха му се процежда през решетката и пада нарязан на кубчета и зашеметен зад колата, той от зор завалията си отваря кенче загорка и отпива, открехва люка да влезе свеж въздух в купето.... и това му беше грешката.
Внезапното отваряне на капачето за въздух нарушава груба аеродинамиката му, от треста и петдесет километра в час, скороста му рязко започва да пада, бордовия му компютър блокира и се налага да започне да спира, аз победоносно отхвърчавам с триисе метра преднина, и спираме край пътя-хвърлям един поглед към монитора на бордовия компютър,кво да видя-уиндоуса забил, за една броика да си разруша двигателя, а що водка съм му налял...

Викам му-евалата братчето ми, са поне съм пич, нема да ми лижеш филтъра, ми дай да си сръбна от бирата, да полюпим малко семки, и да ставаме да се прибираме вкъщи, че ми се схвана задника от толкова зор.
А той се хили-е мое ли да ми го сравниш с нещо тва бе...И карането по парапета на цариградско с мотопед с кош не е толкова забавно.


Взето от колегите от honda форума, а те от къде са го зели не мога да кажа. Дано се посмеете.
r357
r357
VIP
VIP

Брой мнения : 146
Age : 33
Location : София
Registration date : 02.10.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Sway Чет Ное 06, 2008 5:04 pm

20 npuзнaka, че сте циганин

1. Mucлume, чe "гeнumaлuя" e нaзвaнuemo нa uтaлuaнckuтe aвuoлuнuu.
2. Пoзвoлявaтe нa 13-гoguшнaтa cu gъщepя ga пyшu пpeg geцaтa cu.
3. Жeнeн cтe вeчe зa тpeтu nът, нo poднuнuтe вu пo жeнcкa лuнuя ca cu вce cъщuтe.
4. Oткaктo Toдop Жuвкoв yмpя, вeчe мeчтaeтe дa cтe kaтo Цap Кupo.
5. Чyдuтe ce кaк noддъpжaт тoлкoвa чucтu oбщecтвeнuтe тoaлeтнu нa Цeнтpaлнa гapa.
6. Пoвeчeтo вu poднuнu yмupaт, cлeд kaтo кaжaт penлukaтa "Глeйтe ca kвo шe нaпpaвa!"
7. Знaeтe нauзycт cayндтpaкa нa фuлмa "Cлoнът, мoя npuятeл!"
8. Имaтe noвeчe oт eдuн бpaт, koйтo ce kaзвa Aceн.
9. Cмятaтe, чe Дoм Пepuньoн e бoc нa мaфuятa.
10. Bceku път кoгaтo no няkakъв noвoд ce cъбupa цялaтa вu poдa, cu нaмupaтe нoвa любoвнuцa.
11. Cмятaтe, чe nocлeднuтe дyмu oт тeкcтa нa нaцuoнaлнuя xuмн ca "Увaжaeмu зpuтeлu, npoгpaмaтa нa Кaнaл 1 зaвъpшu!"
12. Пpu nocлeднaтa бypя нaйлoнoвuтe пpoзopцu нa къщата вu ce uзnoкъcaxa.
13. Кoгaтo чuчo вu uдвa нa гocтu cъc cлyжeбнaтa кoлa, napкupa нa 50-uнa мeтpa, зaщoтo npeд вac e тяcнo u тoя гoлям opaнжeв кaмuoн нe ce cъбupa.
14. Дъpвeнuят гpeбeн нa npaбaбa вu uмa noвeчe здpaвu зъбu oт вac.
15. Кoгaтo xoдuтe дo тoaлeтнaтa, мuнaвaтe npeз външнaтa вpaтa.
16. Бaщa вu uдвa
Sway
Sway

Брой мнения : 48
Age : 34
Location : Sofia
Registration date : 04.09.2008

http://zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Голф 2

Писане  Sway Чет Ное 06, 2008 5:06 pm

Голф 2 е аристократичен модел на шведската фирма Ауди (или Алуди, както някои провинциални девойки го произнасят), първоначално създаден да докаже или отхвърли Специалната Теория на Относителноста на Айнщайн или с други думи - да провери дали е възможно телата да се движат със скорост, по-голяма от тази на светлината.

Съществуват и други мнения - например според известния учен-дисидент Александър Бойчев, Голф 2, не е автомобил, а е истинско социално явление (също като Дявола).

Среща се предимно в провинцията и обратното.

Водачът на голф

Представете си скучна лекция в университета. Представете си потния лектор, който разгорещено обяснява еволюционната теория. Мислете за неговата уста - много се е разгорещил, небрежно разпръсква слюнка в пространството около себе си. Засъхналата слюнка се събира в ъгълчето на устата му под формата на досадно, безмозъчно и тотално непотребно парченце слуз. Ето това е голфаджията. Той не спазва правилата за движение по пътищата - той е над тях... щото бърза. Всичко пречи на голфаджията, всички са му виновни - останалите шофьори - за това, че се осмеляват да карат пред него с разумна скорост; общината - за това, че не е направила специална голф-лента (задължително някъде в средата на насрещното платно); полицаите - че му спират кефа, като го карат да си ремонтира спирачките или да си завари гърнето. За голфаджията светофарите винаги са зелени (или поне така той си мисли), а газенето на пешеходци по тротоарите и в градинките е нещо като малък оргазъм.

Ето и една приблизителна схема на разделението на конските сили в тези прочути возила:

1) 120 редови коня на обикновен Golf II GTI

2) Надпис GTI отпред дава минимум още 5 коня, тази отзад дава 15, щото винаги им гледаш задницата... => станаха 140

3) Затъмнени джамове + 10 коня => до тук 150

4) Допълнителни два фара на предната решетка + 15, но тъй като никога не се използват по предназначение ги намалявам на 10 => колко станаха... 160

5) Голям накрайник на ауспуха... тук работата е сериозна... минимум 25 коня => сумарно станаха 185
Тръба от тоалетна сложена на ауспуха дава още 15 коня. Двойна такава - 25. Произведено в Юнайтед Стейтс Роботс анд Меканикъл Мен

6) Може да е само с накрайник на ауспуха, ма па за сметка на това има огромна лепенка Remus на задния джам... минимум още 25 => станаха 210..

7) Надпис 16V сам по себе си добавя още 15 коня => 225

Cool Малък, но забележим (?!?) спойлер на багажника отгоре подобрява несравнимо сцеплението, рязко спада разхода на гориво и прибавя още 25 магарета та да станат общо 250

9) Лет(Н)и джанти, страхотна имитация на O.Z. купени по 40 лева бройката прибавят още 20 (по 5 на джанта) коня за да станaт общо 270

10) Всяка лепенка на фирми за тунинг прибавя по още 10 коня, т.е. тъй като всеки уважаващ себе си голфаджия има минимум 15 (задължително на различни фирми) общия брой на конете стават 290

11) Само 1 конска сила отгоре, но много GuZaR-ско технологично подобрение са няколко червени светодиода хитро скатани в муфата на ауспух-а. Погледнат изотзадзе Голфот прави кюнците червени!

12) Наличието на РК, КН или в най-краен случай ВН в номера качва съответно 15, 10 и 5 коня. Ако Голфът се кара в София, конете може да се удвоят. Ако шофьорът наистина е от някой от тия градове и кара в София, гореизброените коне се утрояват. Ако драйверът е от тия градове и си кара в града, конете падат наполовина.

За североизточна България правилото важи и при номера от типа ТХ и Н, също така и от по-южните щати като У - Ямбол. Особеност на този тип състезатели е тяхното отношение към новите технологии - повечето в крак с времето си инсталират екологично по-чисти енергийни алтернативи за бутала кючек и наред с басите Neo/Elite - много държат да зареждат праисторически отлежали фекални газове под 260 атмосфери налягане за т.нар. Jet Propulsion. Цялата установка добавя поне 10-20 коня.

Важна е стойката тип тежко ми е - много и честата употреба клаксон тип прегракнала гарга - това дава още 30-тина коня. А ако е през лятото пред баби Германки на пешеходна пътека, се добавя 1 кон за сръчност и 4 за съобразителност.
Седалките "Рекаро" са стандартно оборудване във всеки Голф 2. Те се ползват още и в във военните изтребители F-15 TomCat и F-16 Fighting Falcon. Опцията "катапулт" спасява при опасни гонки / ластици.

12) И сега като прибавим и типично голфаджийската поза в колата, а именно: отворен джам, с лявата ръка стиска със сила волана, лакътя му се е показал през прозореца, дясната е на скоростния лост, държи го 3 пъти по-силно отколкото волана, главата му е наведена така, че очите му да са на нивото на лакътя, за да може да гледа още по-страшно, телефон 3310 на колана и Сашка Васева от мощната аудио-система. Цялото това нещо прибавя още 10 коня (заслужава повече, но не всички са стриктни в изпълнението на този точка) и така вече крайните коне на вездесъщите Голфове стават 300.

13) Сините светлини на жигльорите на чистачките дават поне още 7-8 катъра, но само по здрач.

14) Задължително за истинските притежатели на суперкар ГОЛФ-2 е изпреварването отдясно, в не-англоговорящи страни, с поне 40 км/ч над допустимата скорост. Идеята е, че с всяко подобно изпреварване шоферите събират бонус точки, които могат да заменят в специализирани магазини. Магазините членуват в клуб с мото: "Голф-2 аксесоари всичко от 1 до 2 лева" и раздават лепенки тип петно, тип капачка за бензин формула едно style и други. На по-заслужилите членове им се дават топки за скоростен лост "зарче", кит и вестници за визуален тунинг.

15) Ако Голф 2 е с перничка регистрация, огледайте и за задължително висящите от предното стъкло играчки - кученце, зайче и слонче, закачливо полюшващи се между ЦеДе-та или за по-модно ДеВеДе-та в сложен синхрон. Видимостта между тях е нулева, но именно в това се крие майсторлъка на перничкия шофьор на гоУф. Ако можете да зърнете пък задната седалка през затъмнените с фолио за 2 лв. стъкла, ще откриете модерната завивка китеник, неразделна семейна ценност, без която ГоУфа просто не може да кара достатъчно бързо. Ако върху китеника има поставена кора с яйца, добавете още 5 коня.

16) Обява, написана на РС и залепена от вътрешната страна на страничното стъкло (може да се дублира и от двете страни). Текстът е: с големи букви ПРОДАВА СЕ ЦЕНА 10 000 лв (носи 10 т.) или 5 000 еur (носи 15т.) Важно е да се знае цената на Голфу.

17) Ако шоферът е с ментекс кожено яке Diesel (черно и бело), допълнително 25 коня.

Най-бързият модел в София

След дълго проучване на марката и собствениците по средно статистичестко изчисление, базирано на Неделното Гаусово разпределение и Съботното Шофиране в полутрезво състояние, се оказа, че най-бързият модел в София е Golf II 2.0 GTI 16V черен металик, отговарящ на всички описани tuning points по-горе и със регистрация PK.

Най-бързата кола в страните членки на ЕС

След приемането на България в Европейския съюз на 1 януари 2007, Golf II с перничка регистрация е най-бързата кола в страните членки.

Разпознаване на членовете

Тъй като Голфаджиите са много задружен народ, помежду си и те се поздравяват по кръстовищата, магистралите, тесните улици, планинските пътеки и паланките по следния начин (степенуването на крясъците и виковете е задлъжително до момента в който колегата не реагира):

1. Спиране на ръчна зад колегата.
2. Светкане, свиркане и ръкомахане към предния.
3. Отваряне на прозореца и усилване на музиката. Същевременно псуване на бакшиша отстрани.
4. Потропване отгоре по покрива с лявата ръка.
5. Жест "наздраве" - с празна ръка.
6. Сваляне и вдигане на сенника - левия или десния.
7. Среден пръст. За да се отличава от обидния жест - показва се с двете ръце едновременно през преден ляв прозорец. За да сме сигурни в съпричасността си, може да се вика силно и продължително: "УУУУУУУУУ".
8. Изкъртване на ръчната и махане с нея през левия прозорец на Голфарата.
9. Вдигане на колата 4 пъти на крик. Два пъти бързо и два пъти бавно.
10. Изваждане на помпата и надуване на презервативи.

Пилотите на убер-машината Голф са известни сред специалистите с кодовото име "Голфари", а тези в по-висш чин и/или сан - "Голфони".

Известни личности с Голф

Голф 2 е престижна марка, която е привилегия, а не право. Известни хора, които притежават или ще притежават Голф 2:

* Светлин Наков

* Шефът на САП Лабс (ще получи Голф 2 ако успее да наеме 1,000 човека до края на 2006-а година)

* Румен Гайтанов - Вълка, шеф на софийските фирми за извозване на боклук "Волф" и "Дитц", кара поръчков МакЛарън Голф 2 на стойност 450,000 евро. И двете фирми са пред фалит, поради липса на работна ръка - повечето работници се преместват в САП Лабс веднага след отварянето на офиса на германския гигант.

* Др. Александър Горанов - отявлен (вече ex-)собственик на Голф (или още `кенефа`). Виж Русенски Коцкари.

* Абдул ал Хазред - собственик на мощен PHI Golf.

* Любо Станиславов - главен редактор и близък до сърцето на издателя на драйФ-стайл списание MOTOR SHOW Мартин Захариев.

* Грую
* Николай Шопов
* и Аз
* НО без мен

Направи си сам

Ако не разполагате с Голф, но много Ви се иска да имате, не се отчайвайте. Има изход от ситуацията. Винаги може да тунинговате вашия стар Форд или дори чисто новият ви Вартбург. За целта са Ви необходими само парче картон, лак за нокти (сребрист) и българско инженерно влакно.
Sway
Sway

Брой мнения : 48
Age : 34
Location : Sofia
Registration date : 04.09.2008

http://zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Sway Чет Ное 06, 2008 5:56 pm

Аз и моите най-добри трима приятели решихме, че ще отидем на дискотека да сваляме пички. Любо Пенев, Били,Флакфайзера и аз се качихме в Голфа и потеглихме към мястото което е дестинация номер 1 за всички фешън хора в София - Марая.
Когато ви кажа Марая се сещайте, че всички сме се облекли страхотно и сме точно като за Марая - с причесчици, с блузки на роберто кавали, енерджи дънки, франко фере тениски, абе наточили сме се така, че да си личи че не случайно всички сме с боксьорски обувки. Слизаме от Голфа и величествено се отправяме до входната врата. Проблема ми е един - последния път когато зареждах голфа беше при Орландовци и тогава сипах газ за 2,50 начи сега имам точно 7,50 да харча за цяла вечер, което включва и черпене на путка, кондом, евентуално още газ и питиета в заведенията.
Седнахме на една маса до едни момчета също като нас - мното наточени големи гъзари и започнах да оглеждам как са момите в заведението. След 9 секунди погледа ми се спря на една доста прилична задна цепка, но след 14 секунди вече гледах фасадата на въпросната цепка, която задоволи напълно претенциите ми както на мен, така и на моя голф. Когато говорим за Голф 3 трябва да знаете, че гадна жена в Голф не се вози. Пише го в книжката с колата - "Найн уроди".
Облеклото и предполагаше, че е някоя милейди от висшата класа - черни панталони с милиарди джобове и катарами, и върху тях вкарани дълги лачени ботуши с изострен връх и номерче.
Новата дама на сърцето ми забеляза, че я зяпам с гладен поглед като на чорбар при вида на топла храна и с походка при която панталоните и издаваха шума на шейната на дядо Коледа тя дойде при мен. Няма да ви казвам, че аз съм хладнокръвен плейбой, но в този момент изгубих всичките си сетива освен кура. Бях влюбен в нея като фен на стари градски песни в Космодиск. Сега тя стоеше пред мен и от нежните и устенца окрасени в ярко розово червило се прокраднаха думите:
- Ко шти жилаити?
Оказа се, че тя бе сервитьорка и е използвала служебното си положение да се запознае с пич като мен. От тази мисъл ми стана приятно топло, все едно току що съм се изпикал в морето.
Бивайки толкова пленен от величието на правия й бритон и дългата опашчица, аз забравих какво се случва наоколо. Моите приятели вече са започнали любимата ни тема - коя кола на паркинга колко коня и коя ще бие, а аз дори не мога да се включа с репликата
- Бегай от тука с Голфа ще ми дишат прахта всичките.
Реших, че щом работи в заведение тя ще оцени моите познания по тънката материя на коктейлите, които придобих докато помагах на вуйчо ми в кафето му в Обеля 1.
- Една голяма мастика, една малка мента, сода и ...
Втози момент блокирах и последва пауза от няколко секунди, през които в главата ми се завъртяха думи като "шкембе", "зелена салата с повече лук", "две бири", но в крайна сметка аз пророних
- телефонният ти номер.
В този момент дамата на сърцето ми ме погледна озадачаващо, скръсти ръцете си на кръста, потропна с чехъл и каза
- Я го глией пък тоз! Ти какъв си, ве готин?
- Сина на Гигов - разправям аз с тайната мисъл, тя да е чувала за Локо София, Стадион Локомотив, Марчо Дафчев и Железни Бригади.
- Добре бе сладурче - каза тя и с фин свински тръст тя отнесе своето божествено тяло до бара където взе питиетата, и с не по-малко галантна походка на технолог във Винпром се върна до нас. Като ми остави питието, тя ми каза :
- Готин ще те чакам в 21:00 да ходим в Син Сити.
След като осъзнах значението на думите, което се случи няколко секунди по-късно, масата в Марая се подигна от страната от която аз бях седнал. Нямах търпение да ми седне в ... Голфа. След като си изпих благородния коктейл, който научих не от любители на алкохола, а от професионалисти, аз усетих че така съм се надървил, че всеки опит за изпикаване ще доведе до пълно разочарование (тук само мъжете могат да ме разберат, сори за путките, които четат). Сервитьорката ми го вдигаше много сериозно и исках да направи нещо по въпроса, но в главата ми се въртяха единствено тези 7,50, които имах и сметката в Марая от 5,30 и башкиша от 20 стотинки, с които щях да и покажа, колко сериозни са намеренията ми. Имайте предвид, че българи рядко оставят подобен бакшиш дори и в супер елитно заведение като Марая.
Генади на визитната ми картичка пише - Играч. Имам и друга, която я давам на автосервизи. На нея пише компетентен по тунинг. Иначе най-разбирам от политика. И съм много готин, знам кфо е фешън, кфо не е. Не съм некой балък като вас. Карам си Голфче, имам си бъбреци, боксьорки, абе бацета, аз съм 100% пич.
Обаче се забърках в много неприятна ситуация - да имам среща с желана мома, а да немам никакви цифри в себе си. Само 5 лева останали и при това не е сигурно какво ще стане защото срещата е в Син Сити, а там охраната ме познава, защото предишния път ме изхвърлиха, ама това беше заради едно друго момче с една дума - ДългаИсторияЩеВиЯРазкажаНякойПът.
Та значи тъкмо си седя аз в Голфа пред Марая, паркирал културно успоредно на цялата улица, бях напълно втрещен и трябваше да спра да помисля малко какво да правя.
Дали да не продам касетофона на колата ама, не искам щото е готин и чете Нп3 и свети в 260 цвята когато е включен и само 64 когато не работи колата. Като карам през нощта хората си мислят, че съм НЛО, отделно ми светкат и чистачките. И пръскалката за водата свети с инсталация от лазери ключодържатели от пазарчето, и на задния капак има 9 фигурки които светят. А като спра на стоп имам допълнително 40, които светват. С една дума - ЪпгрейдналСъмСе.
И докато си ги мисля тия си неща, си цъкнах филм че некой чука. Гледам то си е истина - некфа кука ми чука на стъкло. И понеже джама ми е с копче отварям тежко и му разправям на милицията
- Кфо бе, старши
- Задръстваш пътя бе шаран - Вика ми тоя . Гледам и се ослушвам верно - целата марая седи и ме чака да реша какво да направя. Чух как хората си говореха за майка ми от прозорците на МПС-тата. Ушатия и той, възпитани хора - питат за родителите дали са добре.
В този момент на неволна проблемна ситуация ми дойде просветление като на буда след продължителен цикъл в една точка. Ще се намеся в наркобизнеса. На момента запалих голфа и се насочих към близката аптека.
Аз съм много фешън тип, не знам дали знаете. На всяко парти на ДиДжеи съм в Блек Бокс - любима дискотека, миришеща на градския транспорт днеска в 13:30 и със същия начин на стоене - ако някой иска да мести на място или да мести на около .. хм не е много широко. Удобно е като на 9тия човек в Голфа на задната седалка. И по пода има образувани малко потни локвички, на които човек се хлъзга.
Но иначе е готино и има атмосфера щото ходят готини хора. С прически, бъбреци и боксьорски.Като спра голфа ми се възхищават, знаят ме пич с Енерджи.
Някак си съм чувал че всяка вечер пред въпросната дискотека има рязко покачване на търсенето на енерджи хапчета. Затова инвестирах 1 левче в Нофилин и издълбах с един кламер картинка на патенце на всички хапчета, след което за по достоверно ги сложих в модерно пликче. Щото ги продават с щампи и в пликчета, пояснение за хората, които не са ходили в Блек Бокс или са просто балъци. Та въоръжен с блистер "патета" се насочвам към входа и избирам хората на които да вкарвам оферта. Виждам едни дето мязат на чатъри от Люлин. Перфектно - тия са супер големи балъци и започвам да ги филмирам:
- Бацка, екстра парти, а пичове, кфо правите до колко ще седите.
И те веднага се вързаха, много странно, но много им се говореше, надпреварха се да ми говорят. Преди да стигнем до самия разговор трябва да знаете как точно изглеждат. За полеснение ще ги кръстим така 1,2,3. 1 беше момче, което по-късно се оказа момиче, с прическа оръфан бритон, очилата на краля на мухите и зелени панталони направени от стари бански. 2 беше с червена коса, но после на една лампа забелязах че е зелена, а като я питах тя каза че и е синя. Имаше ли значение, май беше момиче. Много готини хора ходят по техно партита не знам дали съм споменал. Бъбреците на 2 бяха големи колкото джантите на голфа. ПЕТНАЙСКИ, държа да подчертая, с капачки на ОЗ. 3 беше пъпчасал младеж облечен в розово известен с поведението си на бавноразвиващ се бавноразвиващ, повръщане след 23 грама водка, гуменки булдозер, девствени мустачки и невъзможно влюбен в чатерка. Пак повтарям хората ми изглеждаха съмнително общителни.
Заговорих ги:
- Кфо става, днеска парти, а?
- Да много яко, яко много да - каза 1
- Жестоко направо, направо жестоко - изръкомаха тържествено с пристъпи нагоре надолу, напред назад и наляво надясно 2
- Да бе бате, бате, бате много яко, бате, тоя ди джей бате кърти бате, бате!
Казах си - баце Гена ти си лъв уцели десетката по шестобалната. Вкарах им офертата
- Хора имам една много яка поста, взех за едни приятели едни много яки хапчета, а родителите им не ги пуснаха, аре ще ви ги дам по-тънко по 15 едното
Видях емоцията в техните очи. Израженията им напомняха на три деца, на които току що са им съобщили, че получават Дисни ленд като наследство заедно с фабрика за анимационни филми, видео игри и сладолед. Еуфория настана
- О чудесно човека що не каза по рано - изстреля 1
- бате, веднага ше си купя, бате обаче ако можеш да ми бате отчупиш бате от едното хапче бате за бате 3 лева бате!, щото имам само 18 и не знам после бате как ще се прибера бате до нас ама няма бате проблеми бате щото на мен ще ми бате е готино. - каза 3 за около 2 секунди и половина
- Окей - казах аз с недоверие. Щях да му отчупя от едното хапче една трета, дано не претупа.
1 и 2 поискаха общо 5 хапчета. Значи трябваше да им дам 6 и една трета. Това правеше 93 лева. Избих си парите освен това в мен имах 4 точки останали от преди. Всичко се нареди. Взех си парите от тия тримата и хукнах към Голфарата доволен.
Не случайно пише Играч на една от визитките ми.
Продължение

(Манга анимация и глас зад кадър) Главния герой Генади е отново в трудна ситуация, след като е успял чрез хитра далавера да се сдобие с 97 лева, на него му предстои поредното изпитание - среща със елитна сервитьорка в Син Сити. Дали Пазителя на тунингования Голф 3, Повелителят на Обеля 2, Гладиаторът с очила "бъбреци", Котаракът с боксьорски чизми, Педя човек, лакът опашка, накратко Генади ще обезоръжи обаятелната дама или форсмажорни обстоятелства ще попречат на младите да си пристанат, всичко това ще стане ясно
някой друг път!

Очаквайте продължение
Sway
Sway

Брой мнения : 48
Age : 34
Location : Sofia
Registration date : 04.09.2008

http://zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Sway Чет Ное 06, 2008 5:56 pm

Братовчед ми е супер интелигентен човек. Живее в Кюстендил и работеше като полицай в караулката след Владая - до Перник, но го уволниха заради некфи 20 лева, не са прави. Казва се Баце Цачо и притежава движимо имущество - Опел Калибра 2.0 16 ВЕ и недвижимо имущество двуетажна къща в 20 годишен ремонт на 15 минути от центъра... на Кюстендил. Жена му е една от най-яките пички в целия град, ставали са над 30 боя в дискотеката заради нея, такъв тип е. Тук някъде е момента, в който хората започват да се питат защо обяснявам тези неща. Спокойствие и само спокойствие, Прасчо, както казва Карлсон, който по принцип е хомлес педофил с перка в разцвета на силите си.
Часът е 10 без 15, моята среща с момата е в 10, тогава й свършва смяната. Аз съм облечен по достоен начин - боксьорски обувки, енерджи дънки, енерджи тениска без ръкави, очила бъбреци и прическа с бритон. Ослепителен както винаги, в квартала ме наричат Фешъна или Червилатора. След като вече имах телефона на Евдокия паркирах тежко своята подвижна крепост с оптичен тунинг и блестяща Рейсинг капачка на газовата уредба пред Марая и реших да направя най-изтънчения жест към една жена - да и клипна да идва. Клипвах и няколко пъти дори, но Евдокия не излизаше и реших да се намеся - показах се до кръста на прозореца и се развиках както баба ми ме викаше в 5ти клас в 12 вечерта да се прибирам, всички в квартала познаваха баба ми по глас само.
- ЕВДОКИООООО КЪДЕ СИ МААА - приканвам аз галантно миската
- ЧАЙСАИСЯШАДОДА - се чу отчетливо звънливото и гласче.
- ХУУ - потвърдих аз
Няколко секунди по-късно се появи и тя толкова тържествено, че походката и предполагаше че е дългогодишен лидер на военни паради. А как само бе облечена, не ми стигат глаголите да ви я опиша затова ще пробвам със съществителни - дълги ботушки над дънките, които са впити по нея и следват линията на тялото, което грациозно описва формите на кегла за кегелбан. След това ансамбъла на Евдокия продължаваше с ярко розова блуза, под която зърната на лисичите и муцунки се бяха натопорчили и приличаха на малки бутончета. Лицето й не се виждаше тъй като носеше очила бъбреци, които напълно скриваха фасадата й, а косата и бе оформена в стил - пияна сойка прави гнездо. Имаше опашчица и бритон, а останалата част от четината й успешно опровергаваше теорията, че за всичко в този свят си има рационално обяснение.
В колата започнахме един много високо интелигентен разговор за невероятния ефект на Златно Чудо на доктор Мангалджиев и за умелата маркетингова стратегия на препарата. След това разговора премина към Азис и разбрах, че и тя също като мен си пада по три стила музика - хаус, рап-чалга и прогресив трайбъл чалга. Идола и за мъж е онзи чалга певец от Биг Брадър, защото харесва начина по който му висят очите образувайки тъжен поглед на гладен кокершпаньол. След това разбрах, че и тя, също като мен, е запленена по хороскопите на онзи исполин от шоуто на Гала, смс игрите след 12 часа и шоуто биг брадър. Уникално беше, че с нея споделяхме едни и същи интереси.
- Бейби, ще те водя в Селекта да пийнем по един коктейл - казах аз и Голфа с устрем полетя към Цар Освободител.
- Води ме в някоя квартална кръчма - добави остроумно тя и двамата се засмяхме. Тя демонстрира невероятно чувство за хумор.
Екзистенциален въпрос - Какво искам от една жена? Не много!
Условие 1 - да е представителна. Тъй като аз съм публична личност е много важно за мен дамата с която се появявам да е фешън облечена. Тук като своеобразен изпит може да се приеме до колко вероятно е да я пуснат в червило или син сити.
Условие 2 - Харесвам когато приятелките ми реагират позитивно на чалга с припявания на висок текст и танци. Много обичам жените, които са невероятно луди фенки на чалгата, те са толкова свръх интелигентни, че е много вероятно Айнщайн да е бил жена и да е слушал чалга.
Условие 3 - Да умее да се държи актуално на обществени места като БИАД, Червило, Син Сити, най-голямата дискотека на Балканския полуостров, която се намира в Обзор, Планета.
Условие 4 - Да е възпитана по български традиции, с родители жертви на края на студената война и културно обременени с 2 готварски книги и патриотската книга Български Царе (56 стр. ученическо издание), която се препрочита от бащата на всеки 3 март, след като се набие зловещо.
Условие 5 - Да е известна в микрообществото на своя квартал най-вече с предизвикателния си избор на дрехи и прекалената си устатост. Обичам жени, които много говорят и ми дават акъл. Обичам арогантните жени, с характер на пинчер зад блиндирана врата.
Карам си аз и решавам да и пусна любимото си етно-диско, което изобщо никак не е чалга, и тя се разтанцува в колата при което Голфа започна да подскача като кола от клип на Доктор Дре. Спряхме на светофара където аз започнах да барабаня с пръсти по цялата кола, а тя си подрусваше лисичите муцунки като периодично ги поглеждаше сякаш проверяваше дали не са порастнали. Това е голям тик при жените, които са комплексирани от бюста си, забелязал съм го както си вървя по улицата.
След като очевидно всички разбрахте - ние отиваме тази вечер в Син Сити и сме родени един за друг, аз започвам да я обарвам грубо по баджаците, а тя ми изми вътрешната част на ухото с език. Кура ми подскочи като Стефка Костадинова на 208 сантиметра. По едно време ми стана неудобно да карам голф - станах като предпазен бастун против крадци. Равносметката дотук е че , направих вече едно кръгче с Голфа , свалил съм пичката, но все пак ми се ходи на дискотека, а са минали само 20 минути откакто я взех от работата й. Затова си помислих "Къде ли да идем?" погледнах я въпросително в бъбреците й, и отговора сам дойде - връщаме се в Марая. И тя се съгласи. Получи се екстра - хем и показах Голфа, хем и показах къф музикален пич съм, хем и дадох да се разбере, че тая нощ тя ще спи в Обеля.
В Марая говорихме, като обсъдихме следните теми - Напоследък всякакви хора ходят с Енерджи, дори тези които не ходят в Червило, Новата реклама на алкохол с Чалга певица, Новини за Азис, Невероятния ефект на Златно Чудо и пак някакви клюки за Азис, тя ми рецитира последния брой на вестник Чалга Сензации с абсолютна точност, след това изредихме Топ 5 на най-готините асистентки на Къци за всички времена и неусетно дойде време да ходим в Син Сити.
На входа на Син Сити ми изкача Баце Цачо развълнуван и разправя:
- Лъв, много се радвам да те видя ела да разрешиме едни дето не искат да си местят автомобила.
- Ше я видим тая работа - казах аз и с Евдокия тръгнахме към паркинга където едни шушляци с Форд Фиеста бяха запушил Бац Цачо.
Анализирам единия и го виждам, че е културно момче с лачени обувки и Харисън блузка и решавам да се разберем по цивилизования начин.
- Кфо бе, кфо бе - сдухвам го аз докато го бутам в рамената
- Аз нямам проблем с теб, а с него - разправя ония и сочи Баце
Замислих се за момент. Човека имаше право. Но въпреки всичко реагирах адекватно на ситуацията:
- Абе не ми говори с тоя тон, заухаф - и го плеснах през врата.
От колата се чу глас:
- Ей балък, я не се прави пред курвичката - вероятно визираха Евдокия
- Ти кой наричаш курвичка бе чекиджор - ме изпревари словесно Евдокия и продължи да го храни докато го изваждаше насилствено от задната седалка на Фиестата през първата
- Са ше ти се ебе положението в обществото - каза Евдокия и го го срита с коляно в мъдете
В тоя момент ми стана гадно за човечеца, защото лицето му придоби формата на нищо неподозиращ жител на Хирошима попаднал в епицентъра на атомната бомба. Спасих го от Евдокия, която го риташе в бъбреците с острите си ботушки, каква жена само. Балъците си преместиха кошницата, Баце Цачо си паркира Калибрата и влезнахме в Син Сити.
Поръчах веднага една бутилка Селект за мен, а за Евдокия голяма ракия и започнахме да се забавляваме. Мятахме салфетки, носни кърпички, тоалетна хартия на всеки чалга хит.
Много се напих и едвам си стигнах до нас, а хем живея на 15 минути от центъра. Сутринта се събудих в странна пространствена позиция. Заспал съм на земята, а Евдокия е заспала докато ми е правила френска любов и продължавашe да ми лигави оная работа. Реших да продължа да си лежа леко и поклащайки да се възползвам от така създалата се ситуация. След половин час се събуди и Евдокия, като и препоръчах да си измие зъбите внимателно. След това правихме секс, като през цялото време Евдокия стенеше като Мартина Навратилова докато бие първи сервиз. По едно време съседите почнаха да чукат с точилка по пода си, но това никак не ни стрестна кучешката поза, в която и двамата гледахме Искрено и Лично, както се пее в оная песен.
Гъзар съм. И да искам не мога да го променя. Толкова голям гъзар съм, че имам съмнения, че съм излезнал от гъза на майка ми.
Гъзар съм толкова че второто ми име стана Генади, всички ми викат Гъзарят Генади.
Но не съм обикновенно дупе - аз съм гъзе с мерак да промени света. Да направя хората по-гъзарски, да им отворя очите. Искам целия свят по-хубав за да стане като бялата стая в червило - всичко се върти около мен, но без да те пуска след 1 час. Защото в момента света е малко като Студентски Град. Гъзари сме всички, но само ние го знаем и макар да караме елитни немски коли от трето поколение живеем за наем от 30 лева на месец и използваме перваза за хладилник. Тук говоря абсолютно хипотетично и никак не намеквам, че в Студентски град е пълно със селяни и че хората от провинциата, които идват да живеят в София са амбициозни овчари с претенции без покритие и с представа за таван на заплатата от 256 лева, с които да се фукат по родните си места.
НЕ!
Искам света да стане едно по-гъзарско място за живеене. Искам всички жени да са чалга певици, а всички мъже да са прототипи на мутри от чалга клипове.
Искам да съм забавен като Слави Трифонов, докато чете в аутокюто. Искам жените да са умни и независими, като асистентката на Къци - Ивето.
Искам живота ми да е ВИП Брадър и да ме дават 24 часа по определен канал. Искам хората да пускат СМС-и за мен, и да ме коментират с чат съобщения по мобилния си телефон. Искам ники кънчев и крум савов да ме коментират.
Искам когато кажа нещо да чувам аплодисменти от публиката все едно гледам Приятели. Също да се чува публиката как подсвирква и аплодира всеки път като влезна през вратата или се появява за първи път през епизода.
Искам като пръдна да изкачат по 100 лева през гъза ми. Искам вместо джанки, по дърветата да има пликчета с кокаин завити на писмо.
Искам да съм единствения в целия свят, който има Голф 3. Искам да бия чимбери на Чък Норис. Това ще бъде гъзарско.
Искам да направя анимационен филм, в който аз да съм главния герой.
Искам парламента да е дискотека, където вместо парламентарен контрол всеки петък гостува Карл Кокс.
Искам Марчо Дафчев да спечели златната топка и да каже по време на церемонията - посвещавам трофея на Генади.
Искам Обеля 2 да стане Шанс елиз 2. А метрото да стига до морето, по-бързо отколкото сега стига до Люлин.
Искам да имам хазна като на чичо скрудж. Искам любимия супергерой на батман да е Генади.
Sway
Sway

Брой мнения : 48
Age : 34
Location : Sofia
Registration date : 04.09.2008

http://zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  junior5 Сря Ное 12, 2008 12:35 am

вие сте уникални Laughing супер мн се смях на тая тема.... ше ви намера малко и аз, като имам време Wink
junior5
junior5

Брой мнения : 10
Age : 32
Location : Sofia
Registration date : 08.11.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  zaggituning Сря Ное 12, 2008 6:14 am

На тези в синьо се смях със сълзи....

Един млад послушник пристига в манастир и игумена го развежда из манастира. Влизат в една стая, в която има маса, отрупана с всевъзможни вкусотии и игуменът казва:
- Тук, чадо мое, можеш да ядеш каквото поискаш и колкото поискаш всеки ден, само в петък - не!
Влизат в друга стая с маса, отрупана с всякакви маркови напитки.
- Тук, чадо мое, можеш да пиеш каквото и колкото поискаш всеки ден, само в петък - не!
Влизат в трета стая, пълна с раса, килимявки и прочее попски облекла.
- Тук, чадо мое, можеш да се преобличаш колкото искаш всеки ден, само в петък - не!
Накрая го въвежда в една малка стая, където има един долап, отваря долапа и се вижда един гол задник.
- Тук, чадо мое, можеш да идваш и да чукаш колкото искаш, само в петък - не!
Младият послушник бил много доволен и казал на игумена:
- Отче Игумене, всичко в манастира много ми харесва и с радост ще остана да служа на Бога, но защо мога да ползувам всички тези блага през всички дни, освен петък?
- Защото, чадо мое, в петък си дежурен по долап.


..............................................................................................................................................

Малкият Иванчо си играе с влакчето в дневната. Майка му е в кухнята, но от време, на време дочува откъслечните реплики на синчето си:
- ... последна спирка... на всички тъпанари, които се довлякоха до тук - много им здраве и да си разкарат по-бързо задниците от купетата...
Майката скача, хваща Иванчо за ухото и го праща за наказание за два часа в стаята му. Когато наказанието изтича, играта се подновява и Иванчо пак започва да си говори:
- Уважаеми пътници, добре дошли в нашия експрес... надявам се, че пътуването ви ще бъде приятно...
Тук майката въздъхва облекчено...
-а Иванчо: ... а за всички вас, които са изпитали затруднение от двучасовото закъснение, ще помолим да се обърнете към тъпата кучка в кухнята!


.............................................................................................................................

Иванчо бил малоумен и баща му решил да го образова самоинициятивно, да го разведе по света да види за какво става дума. Завел го в Париж.
- Ето сине, това е Париж - градът на модата, това е Айфеловата кула - най-високата кула в света. Какво ще кажеш, харесва ли ти?
- Ъ-хъъ
Завел го бащата в Рим.
- Ето сине, това е Рим, това е катедралата Свети Петър, тука Папата на Великден излиза и поздравява всички европейски народи с католическа и християнска вяра по случай празника. Какво ще кажеш, харесва ли ти?
- Ъ-хъъъ
Отишли те в Чикаго.
- Ето сине, това е Америка, страна-мечта. Това е Чикаго, това са чикагските кланници. От тука влиза говедото, от там излиза салама. Какво ще кажеш, харесва ли ти?
- Ъ-хъъъ
Бащата се ядосал.
- Стига с тва ъ-хъъъ бе, попитай нещо, поинтересувай се малко, какво само ми ъ-хъъ-каш.
Иванчо:
- Аааааааа, татеееее, аааааа, ... може ли да влезне салам и да излезне говедо?
Бащата:
- Дааа бе, тва да не е путката на майка ти ...

........................................................................................................................

В България отново настъпила криза. Всичко поскъпва, хората обедняват. В час на класния учителката решила да пита децата как техните семейства ще се справят. Пръв вдигнал ръка Тошко.
Учителката:Кажи Тошко, моето момче как вашето семейство ще се справи?
Тошко:Ами татко реши да отвинти всички крушки и да остави само една. като се местим в друга стая , местим и крушката и така ще икономисаме от ток.
Петърчо и той вдигнал ръка.
Учителката:Кажи Петърчо вие как ще се справите?
Петърчо:Ами тати реши да затапи всички чешми, и да остави само една , за миене за пиене за всичко. така ще икономисаме от вода.
Учителката:Браво Петърчо. Иванчо а ти защо мълчиш. Я кажи вие как ще се справите.
Иванчо:Ами ние госпожо, решихме да продадем мама.
Учителката:Е как така бе Иванчо ще продавате майка ти? ! -Защо?
Иванчо:Ами аз не суча, тати не ебе, за какво да я храним


...........................................................................................................

Късна вечер! Качва се засукана мацка, в едно такси, в Младост, и дава адрес за Люлин 6. Таксиджията цъфнал от щастие, заради дългия курс и дал газ. Пристигат в Люлин на адреса и бакшиша казва
-Сметката ви е 18, 40лв.
Мацката се покашляла и смутолевила
-Амиии, тооо аз маай съм си забравила портмонето и нямам пари... Може ли да ви платя в натура... И си повдигнала и без това късата поличка..
-Еееее, развикал се таксиджията, ама писна ми днес от вас! ! ! Вие сте ми третата за днес. Какъв беше тоя късмет, ? Не ми се чука вече, то всяко нещо си има граници...
В тоя момент, покрай таксито минава отруден човечец, уморен от работа. Таксиджията го вика и му казва
-Абе искаш ли да изчукаш тука една мацка само за 20 кинта. И е много готина! ! !
Ония не мислил дълго, дал 20 кинта и се метнал върху мадамата... Нещеш ли минава патрулка. Спира, излиза ченге и светва с фенера да види какво става в клатещото се такси
-Какво правите вие тука на общественно място бе, развикал се полицая
-Амииии, такооваа аааз ами чукам жена ми...
-Аааа, щом е жена ти, няма проблем. Аз мислех, че чукаш някоя местна проститутка...
-Ми то и аз така мислех, докато не светна ти с фенера..


..................................................................................................................


Учителката завела децата да гледат строителство на нова къща. По време на мероприятието един строител паднал от една стълба и го откарали с линейка в болницата. В училище учителката анализира с децата случая:
- Петърчо, защо падна строителят?
- Ами не е внимавал, госпожо!
- Гошко, ти какво ще кажеш?
- Не е спазвал безопасността на труда!
- Браво, Гошко!
- Иванчо, ти какво мнение имаш по случая?
- Ами псуваше ме на майка, госпожо!
- Как така Иванчо? Защо?
- Ами, каза ми - хей момче, не клати стълбата, щото ще го тура на майка ти!!

............................................................................................................


Учителка с мини поличка започнала да пише на черната дъска. Едното от децата се загледало в бедрата й и възкликнало:
- Лелеее, какъв хуваб крак!
Учителката се ядосала и го изпратила да доведе майка си.
На вторият ден друго момче, гледайки я как пише, възкликнало:
- Лелеее, какво страхотно бедро!
Учителката се възмутила и изпратила и него да доведе майка си.
На тритият ден учителката, както пишела на дъската, й паднал тебеширът. Тя се навела да го вземе... и видели й се пликчетата. Тогава Иванчо станал и се упътил към вратата. Учителката се обърнала изненадана и го попитала:
- Иванчо, ти къде отиваш?
- Това, което видях, госпожо, е направо за баща ми!

.............................................................................................


Мечо Пух и Прасчо спяли. Събужда се Мечо Пух през нощта и пита:
- Прасчо, какво правиш?
- Чикии, Мечо Пух!
- А искаш ли да свършиш?
- Да, Мечо Пух!
- Тогава ги прави на себе си, да те еба в свинята!!!

..............................................................................................

Инспектор влиза в класа на Иванчо и започва да пита учениците:
- Деца, кой ще ми каже думичка с буквата "Х"
Иванчо упорито вдигал ръка и инспектора казал:
- Нека това момче да каже думичката.
Учителката се притеснила да не би Иванчо да изцепи някоя глупост. Иванчо се изправил и с усмивка на лицето казал:
- Хризантема.
Учителката се успокоила след като чула отговора на Иванчо, а в същото време инспектора попитал:
- А сега ми кажете думичка с буквата "Л".
Иванчо пак вдигал настоичиво ръка. Този път учителката, доволна от отговора му, сама го посочила да каже думичката, Иванчо се изправил и казал:
- Лилипут ама с ей такъв голям хуй, ебах ли ти мамата с хризантемата.



............................................................................................................

Новата учителка по география влиза за първи път в час и след секунди изкача навън и отива при директора.
- Господин Директор, невъзможно е да се преподава в този клас! Невъобразим шум, псувни, никой не ми обръща внимание!
- Куца Ви педагогическият подход колежке! Елате да Ви покажа как се работи с тези прекрасни деца!
Влизат двамата в стаята. Вътре хаос. Директорът вика от вратата:
- Здравейте пичове и малки путета!!
Настъпва тишина.
- Знаете ли как се слага презерватив на глобус?
Малкият Иванчо пита:
- Какво е това глобус?
- Е затова е тук новата ви учителка по география. Тя ще ви обясни..

..............................................................................................................

Полицай спира таксиметров шофьор и започва да се заяжда:
- Документи? ? ?
Шофьора дава...
- Проверка за алкохол? ?
Човека абсолютно трезвен...
-Добре-казва ченгето
- Караш си колата. На пътя - мъгла. Два фара срещу теб. Какво е това?
-Ами, кола? - отговаря бакшиша.
- То че е кола, кола е ама каква Хонда, Крайслер, Рено, Пежо? Каква? Втори въпрос, внимавай ако пак не знаеш си глобен:
-Караш си колата. На пътя- мъгла. Един фар срещу теб
- Какво е това?
-Ами мотоциклет! - отговаря пак бакшиша.
-Бе то че е мотор - мотор е, ама Ямаха ли е, Кавазаки ли е, какъв..Пак не знаеш и какво ще те правим сега? ? ? (10лв. )
Таксаджията:
-Питам едно нещо и ако и ти не знаеш ме пускаш.
-ОК
-Караш си колата. Виждаш на пътя жена. Къса пола, циците отвън с дъвка и ти маха. Какво е това?
-Ами проститутка - отговаря полицая.
-Че е проститутка - то е ясно. Ама майка ти ли е, сестра ти ли , жена ти...



.
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  zaggituning Сря Ное 12, 2008 6:17 am

Един професионален ебач умрял и отива на оня свят. Естествено в ада, главния дявол (Бате Пепи Twisted Evil ) го развежда из ада и обяснява:
И при нас вече е демокрация. Всички наказания се сменят през 1000 години. Ти сам ще си избереш къде. Гледа нашия-на едно място врат в казаните, на
друго място ги печат на шиш, на трето място висят, окачени на хуйовете и т.н. Минават покрай едно кюше и кво да види-една ослепителна блондинка прави минет на един дядка. Ето тук искам,казал той.
Бате Пепи потупал мацката по рамото и и рекъл: Наказанието ти свърши моето момиче,отивай на другия етаж при колегата!
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Sway Чет Ное 13, 2008 6:47 pm

- Защо не може да се направи снежен човек блондинка?
- Защото не може да се направи куха топка за главата й.

Какво казва левия крак на една блондинка на десния?
- Нищо. Те никога не са се срещали!

- Защо блондинките не ходят да се молят в църква?
- Защото като застанат на колене им се отваря устата.

Един полицай питал друг:
- Ти имаш ли рибки?
- Да! -казал другия.
- Значи обичаш природата!
- Да!
- Значи обичаш жените!
- Да!
- Значи не си педераст!
Срещат друг полицай и втория пита:
- Ти имаш ли рибки?
- Не!
- Значи си педераст!

Колко полицаи са нужни за да се смени една крушка?
- Шест.Един се качва на една маса и държи крушката, четирима държат масата за четирите края и я въртят, а пък шестият пази на вратата с пистолет в ръка да не би да дойде тока.

Мъж се събужда в леглото с тъща си. Пита:
- А Мими къде е?
- Снощи като се прибра пиян й каза да ходи да се шиба.
- И?
- Отиде да спи в съседа.
- Друго какво казах?
- Че ще и ебеш майката.
- И?
- Ама ти май наистина нищо не помниш...

- Уважаеми пътници, говори капитанът на самолета. Вече можете да свалите предпазните колани. Няма да ви помогнат...

Червената Шапчица стои на улицата и се опитва да хване такси. До нея спира лимузина, прозореца се отваря и един мъж пита:
- Къде отиваш, Червена Шапчице?
- Ами, бързам за радиото. Баба има рожден ден и искам да я поздравя!
- Чудесно, красавице! Аз съм директор на радиото. Качвай се в колата и аз ще те уредя! Качва се Червената Шапчица в колата и радостно заявява:
- Ах, колко съм ви благодарна, готова съм да направя всичко за вас.
Мъжът това и чакал, отбил колата в близката горичка, разкопчал си панталона, извадил оная работа и казал:
- Давай, Шапчице!
- Ох, аз... не знам, ах колко се срамувам... за първи път ми е... много съм притеснена...
- Спокойно, бе! Всички се стесняват първия път. - успокоява я мъжът.
- Е, добре тогава! - съгласява се Червената Шапчица.
Хваща инструмента, навежда се към него, въздъхва тежко, отваря уста и казва:
- Скъпа бабо...
Sway
Sway

Брой мнения : 48
Age : 34
Location : Sofia
Registration date : 04.09.2008

http://zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Мечо Пух и наркотиците

Писане  junior5 Пон Ное 24, 2008 12:12 pm

7 признака, чe героите от Мечо Пух на Дисни употребяват забранени вещества:

1. На магарето Йори не му пука за нищо, реакциите му са забавени и демонстрира силна липса на мотивация. Марихуана.
2. Прасчо се бои от всеки и страда от мания за преследване. Гъби.
3. Зайо си бута носа навсякъде, от всичко има нужда. Кокаин.
4. Тигърът не може да стои спокоен на едно място, постоянно скача и вика, никога не се уморява. Екстази.
5. Кристофър Робин разговаря с животни. Халюциногени.
6. Мечо Пух обича сладкото и има наистина безгранична фантазия. LSD.
7. Бухалът винаги се притича на помощ на всеки, който има проблеми. Дилър.

_________________________________________
какво е блондинка в университет??
- посетител

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Последната промяна е направена от Bambi на Пон Ное 24, 2008 8:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : 2 в 1 :))
junior5
junior5

Брой мнения : 10
Age : 32
Location : Sofia
Registration date : 08.11.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Sway Чет Ное 27, 2008 5:51 am

Вестник за полицаи:
Първата страница е бяла с една черна точка по средата - за съсредоточаване.
Втората е кръстословица:
1. Малкото име на Иван Вазов
2. Река, минаваща покрай България, започва с \"Ду\" и завършва на \"нав\"
3. Кога се празнува Октомврийската революция
Третата е зелена за отмора на очите...


Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища .... ужас!
Отишли полицаи на местопроишествието. Един от тях прави опис:
- Една ръка ... на паважа, един крак ... на паважа, ухо ... на паважа .....
глава ... на тортоа...., на тотроа....., на тотора........ (подритнал я) на паважа...........


Каква е разликата между полицая и проститутката?
Няма разлика и двамата си изкарват хляба на улицата.
Sway
Sway

Брой мнения : 48
Age : 34
Location : Sofia
Registration date : 04.09.2008

http://zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Съображения относно доматения сок... и другите наркотици

Писане  Bambi Пон Дек 01, 2008 4:30 pm

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 519x521
Зависима млада жена поема поредната си доза със специална сламка...

Какво е доматеният сок?

Доматеният сок е концентриран екстракт от растението домат (Lycopersicum esculentum). Забележете, че доматът е от семейство картофови. Растенията от това семейство са известни с отровните алкалоиди, които съдържат.

Доматеният сок се използва ежедневно от милиони хора по цял свят, които вероятно не осъзнават рисковете, свързани с консумацията на тази бомба със закъснител.

Води ли доматеният сок до пристрастяване?

Към семейство картофови спада и тютюнът, към който пристрастяването е доказано. Според почти всички проучвания пристрастяването към тютюн е по-силно от това към много забранени наркотици. Ние сме убедени, че същото е валидно и за доматите. За съжаление обаче доматената индустрия спира в зародиш всякакви научни проучвания относно наркотичния ефект на доматения сок.

Доматеният сок и насилието

Статистическите данни недвусмислено показват: ВСИЧКИ СЕРИЙНИ УБИЙЦИ СА УПОТРЕБЯВАЛИ ДОМАТЕН СОК през определен етап от живота си. Досега никой привърженик на доматения сок не е успял да обори този факт.

Същата връзка е открита между доматения сок и:
- автомобилните катастрофи
- сбиванията
- кражбите
- семейните скандали
- масовите безредици
- войните

Докога ще продължава това доматено безумие?

Доматеният сок и другите наркотици

Доказано е, че 100% от редовните потребители на хероин, кокаин, морфин, амфетамини, LSD, екстази и марихуана са употребили поне веднъж доматен сок, преди да минат на по-твърда дрога.

Честа практика е доматеният сок да се смесва с други психоактивни вещества, например водка. Предозирането на тази смес може да доведе до смърт!

Друга връзка между доматите и алкохола представлява честото употребяване на доматосъдържащи салати за мезе при пиене на ракия. Това също е опасна практика и не се препоръчва. Всъщност дали не е възможно вредите, приписвани на алкохола, всъщност да се дължат на скрития враг: ДОМАТА?

Има ли доматеният сок медицинско приложение?

Привържениците на доматения сок ще се опитат да ви пробутат тезата, че доматеният сок е безвреден и дори полезен за здравето. Това е долна лъжа! Както посочва известният специалист по доматите и ефекта им върху здравето доктор Харалампи Недоносов, доматите натоварват бъбреците повече от другите растения! Предозирането на доматен сок може да доведе до дисбаланс на електролитите в тялото и други вредни ефекти, дори смърт.

Как да спрем доматения сок

Недейте да употребявате доматен сок! Може би все още не е късно да се откажете. Знаем, че е трудно, но ние ще ви помогнем.

Като за начало ви препоръчваме да се разграничите от потребителите на доматен сок. Прекъснете всичките си връзки с приятели и роднини, които дори веднъж са употребявали доматен сок.

Спрете да използвате домати, доматен сок, кетчуп и подобни продукти. Не си поръчвайте шопска и мешана салата, избягвайте да пазарувате от магазини, в които се продава доматен сок.

Пишете до пресата и до институции като Народното събрание, президентството и различните министерства, призовавайки за абсолютна забрана за притежаване, продажба и отглеждане на домати и техните продукти.

Желаем ви мир, любов и НИКОГА ПОВЕЧЕ ДОМАТЕН СОК!

Източник:http://lifestyle.ibox.bg/news/id_132371625
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Гост Вто Дек 02, 2008 3:07 am

От утре почвам да пия само доматен сок!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Sway Сря Дек 03, 2008 8:19 am

Едно коте се разхождало в парка, когато минало покрай едно езерце. То погледнало натам и забелязало във водата малка наденичка. Котето много се зарадвало и понеже водата била плитка то протегнало лапичката си, издърпало наденичката и я изяло.
На следващия ден докато котето се разхождало, то пак погледнало в езерцето. Там имало друга наденица, само че по-голяма. Този път се наложило котето да пъхне целия си крак във водата за да я извади. След това я изяло.
На следния ден нещата се повторили, но този път наденицата била огромна и била на дъното на езерото. Изглеждала много апетитна, но била толкова надълбоко, че котето наистина трябвало да се понапъне за да я извади, и тогава то паднало...
Поуката от историята е: Колкото по-голяма е наденичката, толкова по-мокро е котето!
Very Happy Very Happy Very Happy
Sway
Sway

Брой мнения : 48
Age : 34
Location : Sofia
Registration date : 04.09.2008

http://zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  CrunK Сря Дек 03, 2008 7:23 pm

София, лято, площад. Осем етажна сграда, по средата й скеле и на скелето работят двама мазачи. На единия му се пикае та две не вижда, обаче го мързи да слиза.
Вторият пита:
- Кво има, бе?
- Пика ми се, ама ме мързи да слизам...
- Е какъв ти е проблема? Ето долу има фонтан, застани на края на скелето, аз ще те държа и пикай във фонтана. Никой няма да разбере...
Речено сторено. Застанал първият на края на скелето, вторият го държи и...
По едно време, обаче, духнал вятър и някаква прашинка влязла в носа на този който държал. Той кихнал и изпуснал пикаещият...
Две години по-късно. На плаж три девойки си говорят.
Първата:
- Най-големите любовници са в източните страни. Когато бях в Кайро и вървях по улицата, всички ме разсъбличаха с поглед...
Втората:
- Хич не ми ги и говори тия. Французите са най-големите любовници. Когато бях в Париж, щом се запознаех с някой мъж и веднага ме вкарваше в леглото!
Третата:
- Момичета, дълбоко се заблуждавате. Българите са най-големите любовници. Когато бях в София, се разхождам по един площад. Гледам шадраван и присядам на края му. Изведнъж вдигам глава нагоре и виждам към мен лети мъж с изваден хуй и крещи : "ша та еба в гъза-а-а-а-а-а!!"
_________________________________________________________________________________________________

Kак да привлечем вниманието на човек, седящ до нас в самолета:
1.Извади своя лаптоп от чантата
2. Отвори го много бавно и спокойно
3. Включи го.
4. Убеди се, че този глупендър до теб гледа в екрана
5. Включи любимата си търсачка
6. Затвори очи и вдигни ръце към небето
7.Поеми дълбоко дъх и натисни този адрес: http://www.thecleverest.com/countdown.swf
8. Погледни в лицето на твоя съсед смешник
__________________________________________________________________________________________________

Едно прасенце влязло в стаята, видяло контакта и възкликнало:
- Горкото, как са го зазидали

__________________________________________________________________________________________________

- Ало?
- Здравей, миличко, обажда се Татко…Мама близо до телефона ли е?
- Не, тате. Тя е горе в спалнята с Чичо Франк.
След кратка пауза Татко казва:
- Но ти нямаш чичо с име Франк, миличко!
- О, да, имам и той е горе в спалнята с Мама в момента!
- Ъ, добре тогава…. ето какво искам да направиш. Остави телефона, избягай горе и почукай на вратата на спалнята и извикай на Мама и Чичо Франк, че татко тъкмо е паркирал колата отвън.
- Добре Татко.
След няколко минути, малкото момиченце се връща на телефона.
- Добре Тате, направих каквото ми каза!
- И какво стана?- попита той.
- Ами Мама се изплаши ужасно много, скочи от леглото без дрехи и избяга навън крещейни, но се спъна в килима и полетя през прозореца и сега е мъртва!
- Боже мойexcl.gif А какво стана с Чичо Франк?
- Той скочи от леглото без дрехи и също беше изплашен до смърт и скочи през задния прозорец в басейна….но явно е забравил, че миналата седмица ти източи водата, за да почистиш басейна и сега и той е мъртъв.
***дълга пауза***
Тогава таткото казва:
- Басейн?????? Това номер 555-7039 ли е???
___________________________________________________________________________________________________


Един човечец се пребира с една седмица по-рано от командировка. Влиза тихо вкъщи(да изненада жената), обаче като доближил спалнята от вътре се чуло:
- абе ти сигурна ли си че мъжът ти е в командировка ?
- Да бе , сигурна съм !
- И да се прибере по рано ще го смачкам от бой, все пак имам черен колан по карате.
Човека тихо тихо взел багажа си и тръгнал да излиза. Докато се изнизвал по терлици промърморил:
- Ще смачкаш ти ... дедовия, аз още съм в командировка.



Дано да ви харесат аз лично се потроших от смях Very Happy
CrunK
CrunK

Брой мнения : 26
Age : 33
Location : София
Registration date : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  junior5 Съб Дек 13, 2008 2:57 pm

Осемдесет и шест годишен мъж отишъл на годишен преглед. Той се похвалил на лекаря:
- Ожених се за осемнайсетгодишно момиче, което забременя от мен. Какво ще кажете, а, докторе?
Лекарят се замислил за миг и отвърнал:
- Ще ви разкажа нещо. Имам един познат, който е голям ловец, но един ден бързал и вместо пушката взел чадъра си. Случило се така, че срещнал огромна мечка. Той вдигнал чадъра, насочил го към звяра и натиснал дръжката. И познайте какво се случило. Мечката паднала мъртва.
- Невъзможно - заявил старецът. - Сигурно я е застрелял някой друг.
- Точно това искам да кажа и аз - отвърнал докторът.


Един старшина отишъл при шефа си и му казал:
- Шефе, от една седмица чета един роман и не мога да схвана кой е главният герой.
- Я дай тук да видя бе! - казал шефът му.
Старшината му подал книгата и като я видял, шефът му избухнал:
- Аз от цяла седмица си търся телефония указател, а той къде бил!...

- Обвиняеми - казва съдията, - вие сте толкова интелигентен човек, а...
- Съжалявам, господин съдия, че не мога да ви отговоря с подобен комплимент. Нали се заклех да говоря само истината!


Съдия пита обвиняемия.
-Защо ударихте господин Петров?
-Защото след това той ме ритна.


Двама души разговарят пред съда:
- Знаеш ли колко вида адвокати има?
- Колко?
- Ами два вида: едните познават законите, а другите познават съдията...

Група терористи отвлекли самолет, на който летели само адвокати. Терористите се обадили в кулата, поставили исканията си и заплашили, че ако не бъдат изпълнени, ще освобождават по един адвокат на всеки час.


Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже:
- Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш - до обяд да си боядисал всичките прозорци на първия етаж!
По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва:
- Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?


Мъжът се прибира внезапно от командировка. Жена му - гола на леглото.
Мъжът с размах отваря вратата на гардероба, и - както и очаква - намира там гол мъж.
- Какъв си ти бе?
- Ами дезинфектор... Жена ти ме викна да изтровя молците.
- А защо си гол?
Оня се оглежда и изненадано възкликва:
- Бре, ебати молците, кога успяха бе...
junior5
junior5

Брой мнения : 10
Age : 32
Location : Sofia
Registration date : 08.11.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Elboriso Сря Дек 17, 2008 12:55 pm

1.Една клетка на човек съдържа 75Мб генетична информация

2. Един сперматозоид съдържа 37.5Мб

3. Един миллилитър съдържа около 100 млн сперматозоиди

4. Средно еякуляцията продължава 5 секунди, което прави 2.25 мл спермa

5. И така пропусквателната способност на мъжкия полов орган е равна на:
(37.5Мб x 100M x 2.25)/5 = (37 500 000 байт/сперматозоид x 100 000 000 сперматозоид/мл x 2.25 мл) / 5 секунди = 1 687 500 000 000 000 байт/секунда = 1 687.5 Терабайт/секунда

От тук се получава, че женската яйцеклетка издържа тази DDoS-атака с 1,5 терабайта в секунда и пропуска само един избран пакет от данни и е най-добрия в света хардуерен firewall…

Обаче този един пакет, който тя пропуска , срива системата за цели 9 месeца…
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Elboriso Съб Яну 03, 2009 6:19 pm

AUDI -Another Ugly Deutsche Invention (Още едно грозно немско произведение)
BMW -Big Money Waste (голямо разхищение на пари)
BMW -Brings Me Women (досная ми жени)( помага ми да си хвана жена)
BMW -Broke My Wallet (скъсва ми портфейла)
BUICK -Big Ugly Indestructible Car Killer (голяма гроза неунищожима убийца на коли)
CADILLAC -Crazy And Demented Idiots Like Large American Cars (луди и побуркани идеоти който харесват огромни американски коли)
CHEVROLET -Cheap, Hardly Efficient, Virtually Runs On Luck Every Time (евтина доста неефективна, практически пали на магия всеки път)
FIAT -Failure In Automotive Technology (пълен провал в атомобилните технологии)!!! Very Happy
FIAT -Feeble Italian Attempt at Transportation (смахнат италянси опит за транспортиране)
FORD -Fails On Rainy Days (неработи в дъждовни дни)
FORD -Fast Only Rolling Downhill (бърза само по нанадолнище)
FORD -Fixed Or Repaired Daily (ремонтирана ежедневно)
G. M. -Generally Miserable (генерално отвратителна)
GMC -Gets Mechanics Crazy (побърква всичко механици)
HYUNDAI -Hope You Understand Nothing's Drivable And Inexpensive (ндявам се разбирате че не става за каране и е евтино)
MERCEDES -Most Eccentric Rich Capitalists Enjoy Driving Expensive Sedans ( повечто ексцентрични богати капиталисти се наслаждават карайки скъпи седани)
PONTIAC -People On Narcotics Think It's A Chevy (дрогирани си мислят че карат Шевролет)
PORSCHE -Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything (доказателство за богати разглезени деца които имат всичко)
SAAB -Sad Attempt At Beauty (тъжен опит за красота)
SUBARU -Screwed Up Beyond All Repair Usually (нищо смислено) нама превод
TOYOTA -Too Often Yankees Overprice This Auto (много често янките надценяват тази кола)
VOLVO -Very Odd Looking Vehicular Object (много странно изглеждащо превозно средство)
FORD - Found On the Road Dead (намерен на пъря мъртав)
Pontiac - Poor Old Nigga Thinks It's A Cadillac (беден стар негър си мисли че е Кадилак)
БМВ - Бах Мааму и Варел! (Бах Мааму и Варел!)
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Elboriso Нед Яну 04, 2009 3:01 pm

Мамка ти еба - би могло да значи “сега ме ядоса“, но най-често се употребява като „нервиш ме“.

Еба ли майка му – учтивата форма на „знам ли“, употребява се за трето лице.

Ебал съм ти майката - двузначен израз, в честия случай се употребява като „не ме занимавай с глупости“, а в учтивата форма е „не ме интересуват доводите ти“.

Бах ти мамата – изразява учудване, употребява се предимно в разговори, значението най-често е „ти ме удиви, бе“, би могло да се тълкува и като „страшен си“.

Еба ли мама му – използва се като отговор на въпрос, на който запитаният не може да отговори по същество. С нисък коефициент на емоция, отговорът е по-скоро рутинен.

Ба ли мааму – същото като значение, но издава безгрижие и леко настроение.

Дали няма да ти еба майката - е вече с приповдигнато настроение, най-вече негативно. Употребява се най-често в случаите, в които територията на питекантропа е нарушена. Силно заканителна, тази компилация от думи обикновено е начало на словесен или юмручен двубой.

Да еба майка ти, да еба – раздразнение, граничещо с безсилие и невъзможност към момента да се изпълни заканата.

Ебах ти майката – форма на „не ме интересуваш повече“ или „защо се опитваш да ме ядосаш“. В няколко бакшишки диалекта е с любовно значение, а в други означава удивление.

Ееееееееееееееееееее, да ти еба майката – транслира се като „много неприятно ме изненадваш в момента“.

Е сега вече ми се еба майката – интуитивно се превежда като „изпадам в много затруднено положение“.

Ти си си ебал майката – обръщение, издаващо възхита.

Майката си е ебало – определя положение, най-често - силно негативно.

И си еба майката – всичко свърши.

Майката си е ебало – определител на състояние. Негативно по подразбиране.
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Bambi Пон Яну 05, 2009 6:00 pm

Това е една книга заГочо - пророка... нещо като съвременен Бай Ганьо - аз се поцепих от смях... за тези от вас които не могат или ги мързи да четат - хич не се занимавайте да цъкате на линка Razz

www.gocho.org

------------------------------------------------------------

Лекция в зооветеринарен институт:
Преподавателят: Добрият бик производител извършва до 12 съвокупления на ден...
Женски глас от първия ред: Колко, Колко???
Преподавателят: До дванадесет.
Женски глас от първия ред: - Повторете, моля ви се, по-силно това за последния ред!
Мъжки глас от последния ред: Извинявайте, с една или с дванадесет крави?
Преподавателят: Разбира се, с дванадесет!
Мъжки глас от последния ред: Повторете го по-силно за първия ред!

Laughing
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Вицове,лафчета и забавни истории... - Page 3 Empty Re: Вицове,лафчета и забавни истории...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите