ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

+2
nakata
zaggituning
6 posters

Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  zaggituning Пет Яну 04, 2008 7:05 pm

Здравейте. Ето и историята на мойта красавица:

Тези от Вас,които ме познават,знаят,че съм сменил много коли...ама наистина много.... Smile
И така,след като продадох последната - OPEL CALIBRA (за която ще Ви разкажа друг път доста интересни неща), та се замислих каква по дяволите острилка да си купя? Караше ми се мещо наистина бързо,нещо атрактивно и със подчертано спортен дух....
Имайки предвид, че карам и пистов мотор- KAWASAKI NINJA ZX_R 6 POWER TUNING Limited Edition - усещането за скорост вече ми беше как да кажа...променлива константа...хихихи,тоест,трябваще ми кола,в която НАИСТИНА да усещаш ускорението.
В момента, в който си направих този извод,осъзнах ,че марката и модела са ясни: (за мен де,въпрос на вкус) - а именно HONDA CRX 89-92г.
Започна едно търсене,издирване,пробване....опитах 7-8 Хондета...напънати,лачени...хубави,но....не познах МОЯТА сред тях.
Един ден случайно стигна до мен инфото,че на моя приятелка,неин познат продавал такава.Веднага си уредихме среща и отидох.Това,което успях да видя(на тъмно,вечерта) беше една неугледна,невзрачна светло сива Хондичка,понатисната от тук от там,с доста поизгнили вежди,гаден вид,гаден салон(макар и кожен),някаква посредствена,но все пак прилична музика,оригинален волан....
На фона на предишните,които бях гледал(а и изобщо на колите,които бях имал преди), тя милата си беше за....Надин...хахахаха
Ако щете вярвайте Приятели,но само като седнах зад волана и завъртях ключа.....почувствах ,че това е моята кола....в противоречие със всичко казано до тук- просто усетих, че не искам да слизам от нея.
И така,при цялото й състояние,срещу 3000лв вече бях собственик на прослувутия модел CRX. А сега накъде?.... Smile

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Old_po10



ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Old_po11

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Old_po12


...............МЪКА МЪКААААААААААААААААААААА...............................
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  zaggituning Пет Яну 04, 2008 7:15 pm

И така започна всичко...Помощта на моя много добър приятел Здравко от бившата Street Mania - сега SPEED MANIA, беше безценна. Захванахме се заедно и малко по малко осъществихме един наистина ШАНТАВ проект. Започнахме с оптиката.Исках нещо 100% различно.А защо не Tuning Kit на Rieger за BMW E46 2000г.?-Боже,като подпрях предната броня на земята,пред колата....тя закриваше и фаровате й....все пак беше за огромно BMW...Преправихме целия кит и накрая стана като "бонзай" - оригиналния вид,но смален до "бебешки" размер...хахахаха.


ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 310

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 810

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 1510


Последната промяна е направена от на Нед Яну 06, 2008 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  zaggituning Пет Яну 04, 2008 7:23 pm

Последва и изтрещялата ми идея, че искам прозрачен капак,да ми се вижда двигателя.....

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 510

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 2210

И така, тя вече беше готова за подготовка и боя......
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  zaggituning Пет Яну 04, 2008 7:56 pm

Бързо осъзнах, че това не ми е достатъчно....срещу 1200лв се сдобих с чисто нови джанти Alessio 16'....
нова генерация,електронни модули за отваряне на вратите- вече бях без дръжки.....(добре че почти всичко сам си правя,че иначе....'бати цифрите...хахахаха)
Дойде ред на интериора:
Сложих цял кит - спортен волан,педали и топка за скоростния лост. Но както е казал поета- Сърце мъжко,юнашко,не трае.... Smile - бързо бързо се сдобих и с две състезателни седалки SPARCO комплект с четири точкови колани. Сега изглеждаше далеч по "расова". Да де,ама музика? - Така след няколко безсънни нощи в размисъл,станах собственик и на 8 инчов широкоъгълен TFT LCD телевизор и DVD плеър. В AVITEL бяха така добри Smile и за 380лв ми "сковаха" бас бокс (с мой говорител) Pioneer 12'. Сложих и 2бр. усилватели - съответно Pioneer и Condor.Бас бокса заема цялото пространство,определено за задна седалка и е с прозрачна предна част,а вътре е с неон - красота.

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 4110


ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 3910

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 4410

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... 21082010



ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... G01p1210

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... G03p0510



........Е,какво мисите? Според мен е достойна за PIMP MY RIDE............

А понеже тунинга е диагноза,то няма край.... Сега съм приготвил 4 раздувки,нова боя,Face Lift,Нови фарове Black Christal Angek Eyes, Xenon,изцяло нова аудио-видео мултимедия,5бр инфрачервени камери,още 2бр 7' TFT LCD монитора за вграждане във вратите,LSD Door, и запалителна система за ауспусите(огън от ауспусите). Вече смених целия двигател,стария беше 1.5 SOHC 90 Ph, а сега под капака кротко мърка 1.6 SOHC Vtec и скоро се надявам да го оборудвам с турбо и NOS(упойка).
Обещавам да Ви държа в течение по проекта ми.Хората са казали- ЛУД УМОРА НЕМА...САМО СЕ ПОТИ...
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  nakata Нед Мар 16, 2008 2:35 pm

Тва е най-лудия тунинг на Хонда който съм виждал в България cheers cheers
nakata
nakata

Брой мнения : 15
Age : 31
Location : Plovdiv
Registration date : 15.03.2008

http://gaovixbg.info/

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  zaggituning Пон Мар 17, 2008 4:45 am

Благодаря ти, ще го приема като комплимент за творческото ми виждане и дизайнерско решение.... те и за мен така казват де....."лyд за връзване...." - хахахаха. SmileSmileSmile Когато искаш нещо силно и различно, трябва и да ти стиска да го направиш, иначе е скучно...а аз мразя да ми е скучно. bounce bounce bounce
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  ThePunisher Вто Мар 18, 2008 1:36 pm

Пепи,бате мисля ,че никой не се съмнява колко си луд,незнам дали за връзване но това ,че не те слуша главата е абсолютно вярно. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

П.П.-Без лоши чувства Smile
ThePunisher
ThePunisher

Брой мнения : 23
Age : 45
Location : Някаде в ада !!!
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  KickingKing Пон Юли 28, 2008 6:18 pm

Честно да си призная съм фен на crx и особено на втората генерация. Харесва ми как си направил и имам една идейка. Не го казвам с цел да те убидя или да ти давам ъкъл, а по-скоро като предложение. Гледайки тая снимка на която си снимал двигателят, не се вижда да е направен нещо боядисан и т.н. (така де или поне капаците му). Това би било яко, но по-якото според мене да сложиш ултравиолетова лампа и от там материали, който светят на ултравиолетовата светлина. Има такива и сини защото виждам, че така си го нарпавил. Смятам, че би станало много добро king
KickingKing
KickingKing

Брой мнения : 17
Age : 60
Location : сред вас
Registration date : 28.07.2008

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  zaggituning Вто Юли 29, 2008 6:11 am

Мерси за идеите - повече идеи никога не са излишни. Smile А на REX-а ми вече има неон под капака. По мотора (по-скоро по капака на клапаните) не е пипано, защото смених целия мотор, а и проучвам въпроса за прозрачен капак и силиконови прозрачни светещи кабели за свещите. Имам и много други подготвени планове и проект за довършване на дизайна, но.... за жалост сега съм 1000% ангажиран както с клиентите на ZAGGITUNING Design Studio, така и със строежа на нович бокс - тунинг студио.
Заповядай в сряда на срещата Ни - ще си побърборим на дълго и широко. Smile
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  KickingKing Вто Юли 29, 2008 10:47 am

Ще се възползвам, мерси Smile
KickingKing
KickingKing

Брой мнения : 17
Age : 60
Location : сред вас
Registration date : 28.07.2008

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  junior5 Съб Ное 08, 2008 4:42 am

не знам колко си си играл с тоя звяр, ама шапка ти свалям.
junior5
junior5

Брой мнения : 10
Age : 33
Location : Sofia
Registration date : 08.11.2008

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  zaggituning Нед Май 10, 2009 5:17 am

Радвам се да Ви споделя, че моята голяма любов - Хондолиза Пай'се е отново на "операционната" за пълна промяна. Този път се надявам да надмине очакванията ми. Скоро ще има и първи снимки за тези, които се интересуват от съдбата на зверчето ми... Smile
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  blackdeath Чет Ное 19, 2009 12:36 am

айде чакаме инфо и снимки не се стискай ей
blackdeath
blackdeath
модератор
модератор

Брой мнения : 534
Age : 37
Location : Hell
Registration date : 15.10.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ... Empty Re: ХОНДОЛИЗА ПА'Й СЕ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите