ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дневникът на един плажен кифльо

Go down

Дневникът на един плажен кифльо Empty Дневникът на един плажен кифльо

Писане  blackdeath Пон Юли 18, 2011 11:35 am



Дневникът на един плажен кифльо 618x471


9:00 Алармата звъни. Протегнах голямата си мускулеста ръка (ама, каква ръка, скъпо дневниче -направо красотище!!!!) и с едно точно движение замахнах, цапнах алармата (нали тренирам на боксовата круша) и тя замлъкна завинаги.

9:40 Телефонът звъни. Ренито. Или Спасето. Не помня. Май й двете са ми гаджета. Ама толкоз съм готин и неустоим, че имам и трета - оная с големия балкон. На 19 години, продавачка в мола.
Их, ся.... как се казваше не помня обаче. Не ми и трябва. Тя тря'аа да знае името ми. Тя просто знае каква е щастливка да ме познава.

По принцип не спя до късно. Нали тренирам активно. Трябва да имам здравословен живот. Да не лягам мн. късно. Да не пуша мн. Да не пия мн. Че нали съм толко готин и всички ми се мятат по врата и като отида по плажа - гледам - всички мене гледат - и мъже и жени - едните ме изпиват с поглед, другите завиждат.

Нека. То да си готин не се отдава на всички. Нека се учат от най-добрия. Их, ама как го казах само! Верно съм мн. як! Дай да ставам, да се обличам, че да направя едно фитнесче и да ходя да се разходя такъв божествен на плажа. Да пооплакнат малко очите с мен. Айди, излизам, че укъснях.

12:00 Вече съм на плажа, дневниче! Тъкмо излегнах това божествено тяло на шезлонга и сега чакам Миро. Метнах един бърз поглед наоколо - да огледам кой ме гледа. То е ясно - всички, ама аз сложих тъмните очила "Армани" и сега оглеждам всички под прикритие! Wink Ама, освен мн. готин, съм и умен,а? Wink

Ама още няма само мацки. Знаех си, че трябва по-късно да идвам. Като си тръгнат майките с децата и бащите. Сега не мога да отсея коя е с дете. Не че е лошо. Не ми пречи. Даже е забавно.

12:25 Миро дойде. Доведе със себе си и още хора. Две аверчета с мацуранките им. А така. Да видят момите, че има и други мъже, освен техните. Не че Самбата и Камата не са готини, ама няма спор, че аз съм С-класа! Мускулчета, трицепс, бицепс, релеф Трепач съм, батка!

Ах, дневниче, ей ся, тая едната - едното гадже - русото, така ме оглеждаше. Направо се разтича по мен. Е,това е! Момичето с вкус! Ама и тя не е зле. Може и да я огрея някой ден.

12:35 Дневниче, ся гледам една мацка ей там през 10 чадъра, изтегната на един шезлонг. Маже се с кремче. Бааавничко. И ме гледа. Че кой да гледа!?!?!??! Айде, Миро не е за изхвърляне, ама има какво още да се желае от момчето. А тая иска да отида да я намажа. Да почака.

12:40 Мацки на 3 часа!!!! Не са всичките страхотни, но усещах погледите им по мен. Направо ме разкъсваха! - Не се бийте момичета! Ако не се появи нещо по-сносно - всички ще ви уважа!

14:00 Заспал съм на плажа, дневниче! Ау, и червените ми шорти не съм навил. Сега ще имам разлики! Ще трябва да ходя на солариум!!!! Ах, ех, че съм... Нищо - ще правя секс само на тъмно!

14:15 Влязох във водата! Да се разхладя малко, че пот се стичаше по мен. Мацките харесват мокрите изваяни мъжки тела, но ей сега като дойде някоя да се запознае с мен, поне да съм равномерно мокър. Я да отида пак да се понамокря.

14:40 Дневниче, поплувах! Направих три ширини и две дължини. Имаше няколко сексолинки в морето. Вече си ме представят как ги разпуквам от секс. Олеле,майкоооооо....Не ми се мисли какво ми мислят!!!! - Гледам ги после - нещо спорят - сигурно се карат коя първа да дойде да ме заговори. Чакай да глътна корема.

14:50 Явно девойките не се разбраха. Женски работи.... кво има да се карат? Аз не се дърпам.

15:00 УОУ! Сексбогиня на 19! Леле! Разкошна е! Сама! Легна под един чадър, свали горнището и започна да размазва плажното... Ах, как се маже. И ме гледа междувременно. Това си е направо покана! Едва издържам. Миро и той нещо се разпъшка, ама напразно.

Горкият, не го харесват жените като мен. Да ходи при ония, дето не се разбраха коя да дойде при мен. Вече не ме интересуват. - Ах, батка - ква жена! Имам чувство, че мога и да я обичам тая! Да не избързвам, но съм сигурен, че вече усеща колко як ще е сексът с мен.

15:06 Айде,ма! К'во ми се прави тая, че спи. Да не мисли, че ще отида първи при нея!??! К'во ми се надува, на к'ва ми се прави? - Да,бе! Тая сама трябва да ми се довлече. Да се знае кой е мъжът още от начало. Аре ма!

15:09 Дневниче! Няма да я обичам тая. Само веднъж ще й дам да прави секс с мен - от мен да мине! Да й е гадно, че толкова време ми се прави на важна!. Ей я ! - Мина покрай мен и влезе във водата и се направи, че не ме вижда. Прави се, че спи на възглавницата във водата. Ама аз знам, че и със затворени очи ме вижда.

15:49 Пак съм заспал, докато съм я чакал да ми дойде тая! Аверчетата и маценцата им тъкмо си тръгнаха. Да си тръгват - сега бамбините по плажа няма да се чудят дали съм обвързан или не. Макар че жените обичат обвързаните. Даже мн. ги обичат!

Леле! Трябваше да звънна на Ренито да дойде и тя на плажа с мен! АУ! Забравих. Нищо - да си стои в хотела. Мн. е топло - къде ще ходи. А и ако беше дошла, щеше да ме награби и никоя нямаше да ме сваля. Да свиква!

16:00 Дневникооу! Започвам да се изнервям мн. Оная бамбина, дето я мислех за богиня -е, хубавка е - още не е дошла. Сега си е обърнала и шезлонга даже - да ме вижда директно и по-добре. Отпуснала се. Сложила очилата, шапката, туй ти-онуй ти-секссссс - и се прави, че спи, но знам, че ме наблюдава! Ще има да чака! Аз съм Мъжът тук! Жените на крака ми идват! А и съм толко готин! - Абе,тая за ква се има????

17:00 Пак съм заспал. Питах Миро малката палавница дали не е наближавала. Сигурно й е станало неудобно, че спя! Да не ме буди....че и възпитана! Ама с мръснишки поглед. И тая руса дълга коса, да я галиш, да я стискаш.... и силикончето си го бива де! Само да ми дойде, така ще я нацелувам и намачкам миличката .... ама,що не идва бееееееееее????????

17:15 Поизгорял съм. Кожата вече ме боли. И май трябва да си ходя. Ама ще стискам зъби и няма да се издавам. Ще съм благороден и ще дам още 10 минути на мацето, за да дойде да се запознае и да ми даде телефона си.

17:40 - Оная си тръгва!!!!Много съм възмутен! Ама тая за к'ва се мисли, бе?Алоооооооуу, принцесата - нито си хубава, с неква дълга коса, дето само да ти се оплита и косми да ти падат....и тия импланти ли са, кво са - мн. грозни беееее.... сигурно некви ефтинки от някой тъпкач!

Ба ти парцалът! Бе яяяяяяя, фък оффф, ма, парцалесооооо - объркала си се нещо. Аз съм такъф пич и трябва да си благодарна, че ме има... и ти и всички като тебе, дето на истински мъж едва ли пак ще попаднете - Да го духаш! Тръгвам си!

17:50 Миро кара колата, че аз съм легнал на задната седалка - всичко ме боли от слънцето и не мога и колан да си сложа. Ама, нали съм готин - ще стискам зъби, ще ми мине. Че утре пак! За още нови мацинки, да ми се радват. Вече някоя трябва да ме заговори...

blackdeath
blackdeath
модератор
модератор

Брой мнения : 534
Age : 37
Location : Hell
Registration date : 15.10.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите