ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Подаръци и желания за Коледа

3 posters

Go down

Подаръци и желания за Коледа Empty Подаръци и желания за Коледа

Писане  Bambi Сря Дек 09, 2009 6:21 pm

Попаднах на интересна тема в един БГ форум. Ще цитирам само част от желанията за Коледни подаръци:
Подаръци и желания за Коледа Diado_koleda_09


Дядо Коледа, все още искам куче, но мама каза, че нямаш в работилницата, та аз да те подсетя, че може и едно от изоставените. А може и това на Кристиан. Той не го извежда навън редовно.

Подаръци и желания за Коледа 009152161-big


Скъпи Дядо Коледа,
Тази година не бях послушен - нито слушах мама, нито тати, нито жената...и кучето не слушах! И на училище даже не ходих. Знам, че може да си леееко сърдит (кажи на Снежанка, че й загубих номера, дано не е сърдита и тя!), но аз да си кажа какво искам - за тази Коледа искам да ми донесеш едно бебе, ама от тия хубавите (може и 2...ако не изнаглявам). И понеже децата винаги искат поне по две неща - искам количка с дистанционно Laughing Мерси и те чакам по Коледа.
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Подаръци и желания за Коледа Empty Re: Подаръци и желания за Коледа

Писане  blackdeath Сря Дек 09, 2009 7:18 pm

Мили дядо Коледа пиша ти това писмо за да ти кажа какъв подарък искам за Коледа. Тази година бях АДСКИ МНОГО ПОСЛУШНА Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes (можеш да питаш всичките хора около мен,(добре, че умря циганката която ме хвалеше да почна да се хваля сама Wink ) ) таааа подаръка който искам е :

Подаръци и желания за Коледа 795article


(Наближаването на коледните и новогодишните празници вдъхнови холандските търговци на Porsche да създадат шедьовър на кулинарното майсторство, който да съчетава традицията и автомобилите.

За празника на Свети Никола (холандския Санта Клаус), който настъпва на 5 декември, холандците празнуват като купуват или правят домашни шоколадови писма.

Вдъхновени от идеята, търговците от Porsche Centrum Gelderland използваха 175 килограма млечен шоколад, с който покриха чисто ново Carrera S 997. За оформлението на детайли по колата като предните и задни фарове е използван бял шоколад. Колата ще остане с шоколадовото си покритие до Коледа, след което се очаква находчивите търговци да измислят новото й амплоа във връзка с великденските празници през пролетта.)
blackdeath
blackdeath
модератор
модератор

Брой мнения : 534
Age : 37
Location : Hell
Registration date : 15.10.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Подаръци и желания за Коледа Empty Re: Подаръци и желания за Коледа

Писане  zaggituning Чет Апр 28, 2011 11:43 am

и аз писах писах писах..... един кашон с химикалки изписах, ама.... греда. Sad Дъртия мазол нещо не ме отбелЕза (за поредна година де) - вече се чудя - амнезия ли го тресееееее.... старческа деменция ли.... ама тия малките отепляци джуджетата и оная разпоретина снежанка чий го крепят, та не го подсещат? а аз имам вече толкова желания..... направо ще му се наложи да бачка на три смени и то целогодишно, за да ми изпълни желанията. Smile Абе аз така си мечтаех да хвана и златната рибка, ама.... пак греда Smile и за нея ми хрумват нЕк'ви подли схеми, ама само да я 'фана аз...

айде, стига толкова от мен, до скоро. Smile
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Подаръци и желания за Коледа Empty Re: Подаръци и желания за Коледа

Писане  blackdeath Чет Апр 28, 2011 11:51 am

zaggituning написа:и аз писах писах писах..... един кашон с химикалки изписах, ама.... греда. Sad Дъртия мазол нещо не ме отбелЕза (за поредна година де) - вече се чудя - амнезия ли го тресееееее.... старческа деменция ли.... ама тия малките отепляци джуджетата и оная разпоретина снежанка чий го крепят, та не го подсещат? а аз имам вече толкова желания..... направо ще му се наложи да бачка на три смени и то целогодишно, за да ми изпълни желанията. Smile Абе аз така си мечтаех да хвана и златната рибка, ама.... пак греда Smile и за нея ми хрумват нЕк'ви подли схеми, ама само да я 'фана аз...

айде, стига толкова от мен, до скоро. Smile


тиииииииии не си ли прекалено голям за подаръци? аз все си мисля, че ти трябва да подарявш, а не да ти подаряват Smile
blackdeath
blackdeath
модератор
модератор

Брой мнения : 534
Age : 37
Location : Hell
Registration date : 15.10.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Подаръци и желания за Коледа Empty Re: Подаръци и желания за Коледа

Писане  zaggituning Чет Апр 28, 2011 12:12 pm

е ти пък може ли да не се обадиш веднага като някоя черна станция пък значи пък.... за подаръци човек никога не е твърде голям. Не ми разваляй мечтите дееееее
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Подаръци и желания за Коледа Empty Re: Подаръци и желания за Коледа

Писане  blackdeath Чет Апр 28, 2011 1:11 pm

zaggituning написа:е ти пък може ли да не се обадиш веднага като някоя черна станция пък значи пък.... за подаръци човек никога не е твърде голям. Не ми разваляй мечтите дееееее


никой не ти разваля мечтите Smile аз просто си мисля, че не вярваш в дядо коледа Smile и ти си човека с подаръците Smile скии къв готин магазин си отворил Smile
blackdeath
blackdeath
модератор
модератор

Брой мнения : 534
Age : 37
Location : Hell
Registration date : 15.10.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Подаръци и желания за Коледа Empty Re: Подаръци и желания за Коледа

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите