ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

3 posters

Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  Elboriso Чет Дек 13, 2007 6:52 pm

Здравейте колеги, искам да попитам за чип за Селика. Ходих в "Хеад 91" и ми казаха има всякакви по 350лв. И започнаха да ми обясняват как от 140 коня, ще ми направят колата на 160 - 165. Обаче колата ми е 115 коня, не ми казаха как да я направя до 140. Smile После се посаветвах с Тойотаджиите от тойота форума, те ми казаха че моя двигател (7A-FE) е от икономичната серия и не става за тунинг, и не съществувало такова нещо като чип за Тойота. Но аз не се отказах и продължих да търся. След това стигнах до "prospeed" там ми казаха:
- пич ще дадеш 5-6 хиляди и ще качиш 4-5 коня! Няма чип за твоята кола. Другия вариянт е Турбо ще излезе горе долу същтата цена и ще имаш 20 коня повече. И почти убиха оганя в малкото ми сърчице, ПОЧТИ.
Обаче на сбирката на Zaggituning един пич (няма да споменавам имена) тои си знае кои е, ми спомена, че има възможност да ми се сложи чип, И огъня в сърцето ми отново гори.
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  ivo_civic Чет Дек 13, 2007 8:36 pm

като спомена за ТУРБО , нещо в мен веднага трепна... Laughing реши какво искаш от СЕЛИКАТА и да я почваме.... afro
ivo_civic
ivo_civic

Брой мнения : 68
Age : 37
Location : SOFIA
Registration date : 05.12.2007

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  Elboriso Чет Дек 13, 2007 9:20 pm

Като за начало, чип, кабели и генерация. Smile
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  ivo_civic Чет Дек 13, 2007 9:24 pm

и до колкото разбрах и окачване..... Cool
ivo_civic
ivo_civic

Брой мнения : 68
Age : 37
Location : SOFIA
Registration date : 05.12.2007

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  Elboriso Чет Дек 13, 2007 9:25 pm

Окачването го имам вече Very Happy
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  zaggituning Чет Дек 13, 2007 10:22 pm

Това е добре като за начало. Пичове,така и така сме в "силов тунинг" , дайте да нахвърляме малко инфо. Аз лично ще пусна подробно обяснение що е т'ва упойка (нитро) и кви видове има. Нека някой от Вас пусне, но като отделна тема в силов туниинг, подробно инфо кво е турбо, кво и как прави и кво става като накараш бегачката си да "киха"...Smile
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  Elboriso Пет Дек 14, 2007 12:25 am

Олекотяването спада ли към силовия тунинг? Помага за динамиката. Мисля че мястото е тук. Аз имам няколко идеи за моята кола. Сега ще ги споделя. Както всяко начало искам да започна с малко, идеята ми е да извада седалките и да сложа две спортни, както и всичко от багажника. Дали ще спечеля 10-20 кг.? И ще има ли някакъв ефект?
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  ivo_civic Пет Дек 14, 2007 12:31 am

вкарай го като тема.... Cool Twisted Evil
ivo_civic
ivo_civic

Брой мнения : 68
Age : 37
Location : SOFIA
Registration date : 05.12.2007

Върнете се в началото Go down

Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака Empty Re: Що е това чип за Тойота Селика и има ли то почва под капака

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите