ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eтоме и мен Маринката

3 posters

Go down

Eтоме и мен Маринката Empty Eтоме и мен Маринката

Писане  Marinkata Чет Апр 10, 2008 12:39 am

Това съм аз и много се кефя че има такова местенце и се надявам да се разраства все повече и повече.Но за съжаление в много труден момент за мен разбирам 4е съштествува този рай ,малко си ударих колата и други проблеми но скоро ще съм с вас и ще мога лично да се запознаем.&*^ Cool a ето ми и колата но все о6те ништо не и е правено ама предстоят доста подобрявания.А ште ви покажа и моя пръв опит за Tuning на първата ми лична кола която няма да забравя никога.(всичко сам съм го правил е не е кои знае к`во ама....)&*^ What a Face &*^ &*^ &*^ A aко видите от какво я направих с башта ми няма да повярвате pirat &*^ &*^ Гледам обаче че има доста добри тунинг изпълнения в страниците на ZAGGITUNING.com


Последната промяна е направена от Marinkata на Сря Апр 16, 2008 11:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Marinkata
Marinkata

Брой мнения : 7
Age : 38
Location : Sofia
Registration date : 27.03.2008

Върнете се в началото Go down

Eтоме и мен Маринката Empty Re: Eтоме и мен Маринката

Писане  kalouenka Чет Апр 10, 2008 12:47 am

мен оправи си линковета на снимките (пътищата) погледни какво си написал :Smile))
kalouenka
kalouenka

Брой мнения : 60
Age : 40
Location : София
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Eтоме и мен Маринката Empty Re: Eтоме и мен Маринката

Писане  zaggituning Вто Ное 17, 2009 9:26 am

Колеги, някой познава ли този младеж? Някой видя ли колата му? До сега трябваше не да е оправил удара, а да си е произвел нова направо....
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Eтоме и мен Маринката Empty Re: Eтоме и мен Маринката

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите