ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

4 posters

Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  radiomanbg Вто Фев 26, 2008 4:44 pm

Добър вечер!
Как сте .... гледате ли луната и бройте ли звездите.... Ако да то брааааво!
Та накратко :
Питате се Защо е тази тема ... Питайте се на кой му пука!
Най вероятно ако прекарате няколко дни в "Размисли и Страсти" ще установите че темата е създаден защото аз така искам... В този ми ти ред на мисли .... МОЛБА ДО МОДЕРАТОРИТЕ:

До: Модератора
на ZAGGI TUNING
Отдел "FORUM"
гр. София



МОЛБА
за завеждане на под-директория



От radiomanbg - Теодор
живущ в района на София ама не точно щото не помня как да се прибера до вкъщи.....и съм тъжен...

ЕГН: 95Н/98/супер100
тел: Три мобилни един стационарен и един пощенски гълъб


Уважаеми г-н Добър Вечер!,

Моля да бъда назначен на работа в повереното Ви предприятие. Кандидатствам за ОСВИДЕТЕЛСТВАНЕ

Притежавам диплома за завършено образование - честна дума

и трудов стаж: 3 бутилки - петък вечер . (общ тр.стаж - кат съм пиян не мога да броя)

Надявам се, че кандидатурата ми ще бъде одобрена.

Прилагам следните документи: жълта книжка, зелена книжка, шофьорска книжка, книжка за оцветяване, книжка с картинки, книжка без картинки, Книжка без страници (бях гладен), още една книжка без страници (и кучето беше гладно) и други книжки....


26,Февруари,2008г. С уважение: Същият


След като вече имате и официален вариянт се надявам да ми бъде обърнато внимание.


Последната промяна е направена от radiomanbg на Вто Фев 26, 2008 5:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
radiomanbg
radiomanbg

Брой мнения : 32
Age : 40
Location : Bulgaria
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  radiomanbg Вто Фев 26, 2008 5:17 pm

Добреееее след като си казах каква ми е болката е редно да навлезем в проблематика или по друг начин казано Същината на нашата темичка...
Преди всичко бих искал да помоля нашите читатели да поставят непознатите им думичка в еи тази тема -> https://zaggituning.bulgarianforum.net/forum-f17/topic-t98.htm за мога след това да им обясня кое как и колко ще трябва да ми платят (карти и чекове не приемам)!

За първа тем съм решил да анализираме проблема със новите данъци за МПС .
или по конкретно за Мотоциклетите...
Като начало ще поставя свой гениални изказвания в дуги теми и форуми не за друго ами за да се изфукам :

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=227835&comments=1 - ето ме най-долу!!

http://dnes.dir.bg/2008/02/25/news2705220.html#sepultura - влизате в коментари и четете там дето пише "Сори ама сте..." е те това съм аз

та да ви разкажа....
Отивам аз в общината и си викам дай да си платя данъка за мотора та да съм гражданин с чиста съвест.
Зачаквам си като пич и само след два часа след като свърши обедната им почивка - е моя ред . Та заставам аз на гишето и една симпатична лелка на около 50г. ме гледа тъпо. Разговора се разви горе долу така:
Тя: Кво?
Аз: Здравейте ако не е неудобно да си платя данъчето за моторчето....
Тя: И аз кво?
Аз: Ми да ми кажете колко ви дължа ?!
Тя: ахам ... чеи са стой малко и ми фърли бомагте да виим а ко иде реч.
подавам аз документите и зачаквам....след малко оная излезе в СЛЕДобедна почивка...
след още два часа се върна взе си нещата и ми каза че и е свършило работното време та утре сме щели да довършим....и зачаках ....чаках ....и чаках.... Съмна се... аз се разбудих ... изкъпах се в мивката на общината зализах прическа изтичах за кросанче и кафе и зачаках..... в 11 часа тя дойде... аз подадох кросанчето и кафенце и я загледах влюбено..... ТЯ СЕ СМИЛИ....
Тя: Кво беше сега... ти чакаше за един трактор нали?
Аз: Мииии неее точно аз за моторчето ми...
Тя: Да бе нали и аз това казах...така да видим сега ....600 см3 и 107 к.с. това прави точно 100 лева данък...
Аз: Много се извинявам ама тва е мотор как 100 лева...?
Тя: Ми така ае плаштай че да си ходя
Аз: Добре де ами ако не го карам ами го бутам....
Тя започна да смята нещо и след малко :
Тя: 500 лева
Аз: Как 500????
Тя: 100 за Санитарен контрол.... 100 за Кат.....100 технически преглед ... 100 застраховка..... 100 за мен
Аз: ама как застраховка нали тук данъци каква застраховка бре...
Тя: Добре де 100 за данъци и 400 за мен като така ти по-харесва....
Аз: Я да си *%*#$&*@)!$Ч@%^^&*)!#^!)%#^*(@#&%^@#&(%
Тя: Лек ден

Все още съм в общината вече втори месец .... няма никой.... самотен съм ......... СТРАХ МЕ Е......... вчера изядах хлебарката - а ми беше приятел...
radiomanbg
radiomanbg

Брой мнения : 32
Age : 40
Location : Bulgaria
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  Bambi Чет Фев 28, 2008 3:20 pm

От МОДЕРАТОРА на ZAGGITUNING
ОТДЕЛ "ФОРУМ"

Амммм... таковата... ти ся нали се сешташ че то туй няма как да го бъде. Кфи бяха тез молби и тез чудесии?!? scratch

Моля да бъда назначен на работа в повереното Ви предприятие.
Молбата категорично се отхвърля! Че то нали ако те назначим в повереното ни предприятие, то ще ф@лира. confused

живущ в района на София ама не точно щото не помня как да се прибера до вкъщи.....и съм тъжен...
Ами купи си куче-водач, чувала съм че били умни, макар че с твоя късмет може да попаднеш на по-загубено и неориентирано куче и от теб. geek

Притежавам диплома за завършено образование - честна дума
Е те с това не можеш да ме излъжеш! Няма как да са те пуснали да завършиш.

Надявам се, че кандидатурата ми ще бъде одобрена.
Надявай си се... то надежтата умира последна, нали така Twisted Evil

Прилагам следните документи: жълта книжка
И аз си имам... даже цяла библиотека с жълти книжки си имам bounce

зелена книжка
ама си нямаш пурпурна jocolor

шофьорска книжка
УБИЕЦ!!!!! Exclamation

книжка за оцветяване
пък аз си мислех че си делтонист pirat


книжка с картинки
... поне си си сложил очилата, та да ги видиш... What a Face

книжка без картинки
...тури си очилата деееееее... или спри алкохола drunken

Книжка без страници (бях гладен)
Добре че не си изял някоя хлебарка пак, че горките Пешовци rabbit

още една книжка без страници (и кучето беше гладно)
Прати го за зелен хайвер, че иначе ще останеш без книжки и ще умреш от глад pale

надявам се да ми бъде обърнато внимание.
приложените книжа и документи не са достатъчни за да ти обърнем внимание... Виж измисли нещо друго и ОПИТАЙ ПАК!

Айде бягай да си играеш и не занимавай Модератора Very Happy Wink
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  Bambi Пон Мар 17, 2008 12:51 am

Ти да не се обиди нещо??? Пак заеба развитието на темата. Нали знаеш че ми е една от любимите теми - остави малко мотора и драсни някой ред Smile bounce bounce
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  radiomanbg Вто Мар 18, 2008 3:58 pm

хехе...ти мотора не го закачай Smile
Да съм се обидил ... няма как да се случи... по скоро малко време остава и затова музата няма време да се отприщи. Та и с насточщето има и една девоика която ми мъти глават ... Smile
Което ме кара да се замисля че на вас жените никак не ви е лесно....
преди около седмица ходих да ми взимат кръв след като ми източиха кръвчицата ми връчиха някво памуча и 10сек. по късно..... припаднах .... та си мисля... добре де вие женските като кървите толкоз време как мърдате при мен цялата операция премина за 30 сек при вас си е от дни до седмица и така всеки месец.... Хммм абе има нещо сбъркано в вас.... и все още не мога да вдяна защо в тая седмица викате че "имате гости" ????
Вие от тая планета ли сте, така де кви гости са това? Вече се чудя като кажете че утре ще ходите някъде на гости какво точно имате в предвид.
Абе крива работа, то по точно смахната.
Та както и да е не ви е лесно... не бях се замислял колко би могло да е гадно да си жена ето примерно в събота отидох да взема приятелката си от едно парти - братовчед й имаше РД та както и да е. Сриам аз с мотора и свалям каската, влизам вътре и още не ориентирал се неква девоика се хвана за каската и започна да я тегли перспективно и мен... Докато се окупитя да разбера кво става успях да фиксирам премрежен поглед......
след малко ще довърша че излизам по работаSad
radiomanbg
radiomanbg

Брой мнения : 32
Age : 40
Location : Bulgaria
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  radiomanbg Съб Май 17, 2008 12:07 pm

Хмммм
Викам да почваме а?

Камерата включена ли е?
Абе какво прави тоя идиот с осветлението кажете му да спре да се базика че ще почваме....
по бързо бре хора какво се моткате......

ъкхъъ
Проба... Проба 1..2...1...2.. Проба - чува ме ли се... Ало апаратната дайте знак като сте готови....
Всички по местата си ... Започваме на 3.....2.....1......0 в ефир си Давай..

Добър вечер еважаеми зрители....
Надявам се сте трезви и все още не сте потънали в летаргията на алкохолната съботна утрин ...
Днес ще се задълбочим в социалните отношения и методологията на откриване, анализиране и решаване на социално малциинствените проблеми...
с две думи ще говорим за търпимостта и толерантността между хората.
Специален гост ще ни бъде Г-н Загорски когото очакваме всеки момент...
до тогава ще бъде отворена линията за нашите верни фенове а също така и за тези които са пострадали от нетолерантно отношение и се чувстват ощетени....

Нека ви разкажа какво ми се случи вчера .... бръмча си с моито автомобилче по булевард България и си карам лекичко че свършиха парите щото дигнаха бензина и трябваше да мия колата че искаха и глоба да пишат че била мръсна .... ама аз от къде да знам че и азпуха отвътре трябва да чистя?
както и да е дадох на любезните милицай по 5 лева че доколкото знам пият скъпо кафе и ме пуснаха по живо по здраво... та карам си аз лекичко
без пари и без бензин и до мен видиш ли се изравнява един черен автомобил с ръмжаща генерация и надпис Голф 3 ГТИ .... ама ръмжи та чак кафенцето в чашата ми трепери ... а вътре три момчета сприятен нагар седят и ме гледат лошо ...
Замислих се за момент и си викам бре да го еВа не бях виждал Спортен Голф карт и така ато ги гледам тез момчета сигурно по плажовете на куба и мексико са го хванали този Тен...
А онези продължават да гледат лошо и да бръмчат около мен и ме стряскат бррррммммм и после пак брррммммм абе страх ви казвам все едно гледах Хитлер , Шилер и Др. Гранс в драмата пътуване из полските поля....
Както и да е стигнахме сфетофара е те продължават да ръмжат и да гледат лошо ....
хората около мен заключиха колите си и се сгушиха един в друг а децата заплакаха .
беше станало по тъмно а от небето прокапаха няколко капки... тишина и само ръмженето на този звяр се разнасяше наоколо отразяваики всеки един тон на гласа си в блоковете и акцентираики върху тяхната сивото....
по едно време голфа замлъкна ..... настана тишина... само двете му очи светехе и от време на време премигваха в опитите си да издадат звък... голфа така и не запали отново а очите се притвориха бавно докато най-накрая не загаснаха позволявайки на лапмата да спусне своята светлина в/у този звяр очертавайки неговата изморена фиигура върху асфалта.... БЕШЕ СВЪРШИЛ БЕНЗИНА..... Мъргавите колумбиици наскочиха навън и на развален български език (сигурно отскоро бяха в нашата родина) започнаха да фърфолят нечленоразделни думи от които можеше да се открои : маика, гъз, ...някакви гениталии...., още няколко пъти маика, пута (неква чужда дума ), некви други членове на семеиството, кешовица, кинти, пак на няколко пъти маиката, тунджа и още неколко такива придружени с лоши погледи.
След като окупитиха доидеха до моята кола...почукаха на прозореца и зачакаха .... аз събрах смелост и открехнах цели два сантиметра от него...
- Ае бате имаш ли некво сухо че сфърси тунджата.... ( каза тартора и основен ездач на звяра...)
- аз ... аз.... ми .... такова..... нямам... (едвам казах и очаквах най-лошото)
- ахааааа..... а да ни метнеш до бензиностанцията.....
Съгласих се (нямаше как-беше ме срах) и ги качих малко по надолу стигнахме едно ОМВ и веднага в него забелязах моето спасение отбих и спрях..... Кубинците слезнаха и ми казаха да ги изчакам... в момета в които и позледния слезе .... вкл,ючих на първа и газ да ме няма....
излизаики от бензиностанцията се сетих че са забравили да си вземат туба и реших въпреки всичко да се върна до тяхния звяр и да им занеса туба....
стигнах до звяра и се престраших да вляза .... вътре се носеше ухание на мърша.... доста жертви бяха намерили своя край там.... не останах много и туба не намерих излезах от колата.... махнах с ръката щастливо че бях останал жив и се прибрах.....
Оттогава ме мъчи мисълта дали не постъпих лошо... Хората не сме толерантни и си нямаме доверие.... все мислим че ни лъжат и ни мислят лошото а дали е така....
Ще се видим след рекламната пауза когато тук до мен ще застане г-н Загорски и заедно с него ще коментираме проблемите родили дискриминацията и недоверието....
Също ще коментираме дали "жена звяр в колата" , "жената в колата е звяра" , "колата звяр е с жената" и проблематиката на тези три казуса .
ще се видим след рекламите до тогава Толерираите се !
radiomanbg
radiomanbg

Брой мнения : 32
Age : 40
Location : Bulgaria
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  teddy_teddy Съб Май 17, 2008 3:21 pm

Ааааааааа ти мани за "жена звяр","жената звяр в колата" и тн.всичко си зависи от човека,ти как си момченце ама не можш да караш Embarassed Razz
teddy_teddy
teddy_teddy

Брой мнения : 59
Age : 37
Location : Sofia
Registration date : 01.05.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  zaggituning Съб Май 17, 2008 7:29 pm

Ето, че рекламите свършиха и е време да продължим предаването си.
Както каза моят колега, във втората част ще разискваме "колата - звяр и жената като такава в колата..."
Ще започна с кратък увод, тип "въведение":
Легендата разказва, че мозъкът на жените е така устроен, че да не преценява точно разстоянията и посоките. Друга легенда пък твърди, че именно Ние, мъжете сме виновни, че жените не могат да паркират на заден ход - просто Ние цял живот сме ги лъгали колко са 20 см...
Моето лично мнение е,че жена зад волана е като луд зад картечница...а ако прибавим факта, че жената е ЗВЯР и под капака на колата също се спотайва ЗВЯР..... стана тя каквато стана.
Тук е момента обаче да разкажа и аз някой лични случки и наблюдения.
Преди известно време, карайки си кротко (както винаги) по пътя, с неразумно високата скорост от 30км/ч застигнах малка ,клекнала Опел Корса, с лепенки на задното стъкло: Млад шофьор, ГАЗ, и Бебе на борда... - изводът не закъсня: поредната тъпа кифла на пътя...
Вече видимо изнервен, показал се до кръста през страничното стъкло и изреждайки поздрави до цялата фамилия на "кифлата" на чело с Майка й, дойде светофара (червено) и с нескрита ярост спрях успоредно до вехтата Корсичка.Но какво беше учудването ми, когато хвърлих последен гневен поглед към "тъпата клецня" ? - замръзнах на място.....
...зад волана на автомобилчето, почти захапал "геврека" кротко си седеше въз дъртичък чичка, който не разбрал изобщо какво става, неубезпокояван продължаваше да сресва уределия си алаброс в прическа "селски път в дЕсно..."
Опитвайки се да асимилирам ситуацията, извърнах поглед от вехтия "джентълмен" в страни...
Дълбокия ми размисъл над живота беше грубо прекъснат от силно свирене на спирачки, примесено с неумолимо стържене на ниско качествена аудио система, възпроизвеждаща отчаяни стонове и хриптене, удивително съвпадащи с родния стил "поп фолк".
Докато се усетя, до мен се позиционира бял (или поне под ръждата личеше бялото) - Голф 2....
Иззад тъмните стъкла, богато нашарени с лепенки на какво ли не, свистеше чалгийката и дори през затворените прозорци на моята кола, пак успях да доловя "упояващия ефект" на ароматизатор борче-кокос... Явно съм гледал доста тъпо, защото пропуснах зеления сигнал на светофара....
За Голфчето втора покана не беше нужна - след злокобно изръмжаване и солидно количество син пушек (признак за разход на масло поне 3 литра на 100км) - тои така извъртя гуми, че от старичкия BBS (джанти за BMW) направо изпаднаха парчета надигнат от старост лак... Минавайки пред мен, "Чудото на техниката" закачливо премигна с третия си стоп и се изпари в нищото...Секунда преди това успях да фокусирам номера - РК.... ,както и лепенка "Бог ми е навигатор"...
На другия светофар, незнайно как, отново се озовахме двамата - аз и ТОЙ. Дядото на Шогун с Корсата явно беше заспал на предишния семафор...
Та, ето ни отново успоредно на линията... Сега вече пернишкия субект беше смъкнал тъмните си стъкла, явно за да събере овациите за ултра бързия си старт.Тогава Го видях - нагизден левент, с ризка "ала Илиянци" с вдигната яка, рошава косица напоена с гел (по скоро олио) и мляскащ дъвка с ожесточено темпо.Той така и не ме забеляза, защото беше зает да прави "муцунки" и да праща целувки и закачливи намигания....на огледалото... явно или репетираше "пози на пич" или доказваше на себе си колко е готин... все тая - беше гротесктно и жалко... Светна зелено и аз потеглих тотално зашеметен и потънал в размисли, а "резачката от Пекин" си остана там....Пернишкия Шумахер така се беше заплеснал по себе си, че забрави да тръгне...
Тази история ми напомни, че напоследък са се навъдили много мъже, мъжленца и мъжунки,момченца и пишлеменца, които спят много на течение, гледат много филми и определено страдат от комплекс за малоценност, + още куп комплекси, посъбрали някой лев и закупили по някоя "острилка" последен...сезон, и пуснали се на улицата между нас...Това е тъжната истина...
Иначе по въпроса с жените, зверовете и колите - NO COMENT... Ще приложа само една снимка, която изчерпва въпроса с уменията на повечето Жени - Зверове зад волана....
Оставчм Ви с поредните реклами и след това в опитните ръце на колегата ми Тео Smile


Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Fun410
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  zaggituning Нед Юни 08, 2008 3:25 am

Теоооооооооо, айде бе брат ми.... 'бах тия реклами.... не свършиха ли? - Хората чакат с интерес поредната серия на хитовото ни предаване - аз също чакам SmileSmileSmile
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  radiomanbg Нед Ное 23, 2008 9:34 pm

Халллооооо
Как се вика вдигнахме мерника и пуцахме докато на командира не изпаднаха зъбите...
след това..... прдължихме да пуцаме...
Имаше малко рекламен бреик....след това и ентър..... пак сме на линия (а некои все още на козче) .... заеби бате...
Та дет (не помня кво ви разправях) живота е яката работа.... Всъщност нещата излиза че на са чак толкова елементарни.....
Ми замислете .... бензина ту се качва ту пада - как да знам малко ли ми харчи колата или не като заплата е една и съща.
Пък и сега с тея кризи ?!? как да не се побърка човек... Да се надуя и да се исФукам вече съм с нова кола... кабриолет... дето викат батките - от ония с летящият таван.... и кво взех палатка и заваля сняг... та сега в гаража имам палатка 1бр. + снегорин оранжев 1бр. и едно колело 1бр. (600кубика .... bounce ) , и пак ще ходя пеша на работа.... абе впрочем на някой да му се намират джапанки... няма значение ама загубих моите и сега ми е студено...
Мислех си след такава дълга пауза да напиша нещо гениално... нещо което да е като за голямо завръщане....и ощя мисля... та като го измисля ще го вмиша. За сега само небивалици - все в мой стил....
Та да ви кажа какво ми се случи преди няколко дни.... Та значи с един колеги бяхме малко извън софия по работа с служебната (Хуи-дай дЗипце) та караме си по чукарите когато по едно време откъм близката горичка започнаха да се чува разни странни звуци... ама под странни разбрай ала мълчанието на агнетата в горски вариянт... предвид часа които товасе случва (22.30) в колата настана една такава задушевна обстановка - все любов... въпреки че не беше удачно и логично ние спряхме да видим какво е това (след което много бягагхме) та слезнихме си ние храбрите юнаци и заослушахме.... така и не разбрахме какво шумеше и квичеше в храстите но докато успеем да спрем - бяхме далече от колата..... някой извика бягайте и ние кво мислиш.... ми бягаме знаеш ли дали не е горския отшелкник възбуден и разгонен.... как да е след около час намерихме колата при ова здрава та запалихм ние и си продължихме пътя (което беше грешка) след около 10-тина минути се усетихме че нещо липсва имаше го онова гадно чувство на вина сякаш си забравил нещои което не е толкова маловажно..... след кратък размисъл се разбра че състава е окъсял с един човек и мамкаму това за съжаление бях АЗ Evil or Very Mad ....
Как да е де след като пиша значи всичко е наред.... не бях много ядосан на колегите... разбрахме се някакРазмисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Fight
Та идеята ми е че вече всичко е наред и аз съм спокоен Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Insane
лека вече и успех с качамака
radiomanbg
radiomanbg

Брой мнения : 32
Age : 40
Location : Bulgaria
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  radiomanbg Пон Ное 24, 2008 6:21 pm

ЗдравейтИ пИчовИ и пИчкИ такива
Преди всичко да няпомня за непознатите умички редове и срички : слагайте ги ето тук - https://zaggituning.bulgarianforum.net/forum-f17/topic-t98.htm аз ще ги прегледам когато мога и ако когато искам....
Вчера беше паметен ден за културата на zaggituning аз се завърнах и простотията е все още на ниво.... А аз все още се чудя кои хабчета трябваше и кои не трябваше да пия - затова ги пия всечки които са розови и имат гумени мечета като щампи... За тези които вчера не бяха ще преразкажа какво се случи - смяхме се .... друго няма все пак и да има да сте били.... Та да се върнем на темата - а днес определено ще рзбули духовете.... Ще стане на въпрос за учения от древни Азия, проблемите на Младото поколение a.k.a (also known as) тиинове или пубери или пъпчовци, също така и за наболелия проблем със контрола въру продажбата на оръжия и задължително ще споменем за проблемите на Ятото на всеизвестните застрашени от изчезване видове - Розов Слон!
Вчера споделих за една моя случка в която деино участие взеха гореизброените компоненти изключаише розовите слонове, и след като се прибрах се отдадох на дълбок размисъл по темата и на още едно упражнение наречено от древните латини като Онанация ди куло Smile
Стигнах до генерален извод - ШИБАНИ ЕМОТА! не чакай това не беше за тук... ма и те не ме кефат .... макар да има едни дето охххх лелееее на баткооооо и разтроените пуберчета лелееее я елате пиленца при баткоооо ще ви гушкам сладко сладко .... отнесох се.... та за проблемите - В софия дами господа и останали човекоподобни в софия има нинджи смея да твърдя и най лошото е че древното изкуство е еволюирало - вместо кимона има смъкнати дънки поне 6 размера по големи... самураиския меч (способен да разсече дори кулона на паркинг - справка "Шотландски боец") е сменен с т.н. Пеперудка (предполагам от културното течение подето от личността Кати (Волната пеперудка) ) и не само това двете най-фрапиращи неща са че 1. Нинджите проговорили български и 2-рото много по съществено вече имат способности които влияят на подсъзнателно ниво а именно търсят съчувствие от своята жертва. Похватите им вече са ми ясни следд задълбочен анализ а именно агресивно ходене по улиците (походка тип свирка-пингвин) говорен на висок глас с кодове, ето и част от кода които използват - 1.Копеле 2. Брато 3. е*и му маиката 4. Фак 5. Фън 6. П*тка 7. П*че 8. Амфетки 9. Козче 10. Куки и още някой които не дочух тъй като усетиха моито присъствие и се наложи да бягам .... след анализ на кода стигнах и до превод - 1. Приятелю 2. Братко мои
3. Императора е разбрал за нашите планове и сега те са провалени 4. ..... 5. ..... 6. Красива геиша която трябва да бъде поканена ако покровителя се съгласи 7. Не толкова красива геиша 8. Вълшебни корени от япоснка ябълка растяла само в определени райони на източна япония през 17 век от които боеца а.к.а нинджата придобива невждана сила и самочувствие преди велика битка 9. Изсушени треви попити от дългоголетните воини на императора срещу великите воини дава по малка сила и самочувствие 10. Гвардеиците на императора вечно преследващи воините за свобода и демокрация.......
Както споменах имат похвати които деистват на психиката а именно рев и молби тези неща са склонни да омилостивят и най коравосърдечния им враг....
Можеби най важното нещо което забравих да спомена е тяхната крехка възраст - около 13 14 година - вербувани от старите в бранша а.к.а великите воини тези невръстни боици ще станат всеизвестни и след време дори КУКИТЕ а.к.а 10. Гвардеиците на императора вечно преследващи воините за свобода и демокрация няма да могат да им се опълчат а имената ще бъдат записани в залата на слават а.к.а SIN CITY

Пазете се от тях ако видите една от тези нинджи никога не ги гледайте в очите .... защото каквито и деиствия да положиете няма да успеете да прогледната през качулката на суитчъра те знаят че очите са душата и само те могат да ги издадът и затова ги крият зад тези "нововъведения"

та накратко това беше от днешната тема... и да не забравя за розовите слонове : давам по 1000 евра за бивна на розов слон убит със синя пушка през белият сезон докато е летял на височина между 3582-3584 метър надморска височина...

Засега толкова за следващата вечер стъм подготвил разясненият по темата за седалищната част на мъжкият и на женския представител на човешката раса...

Та лека вечер и както си знаете -
1.Алах да ви завие
2.Христос да ви приспи
3.Буда да ви пази
и Бате Кире с багерО да ви прегази!
radiomanbg
radiomanbg

Брой мнения : 32
Age : 40
Location : Bulgaria
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  Bambi Пон Ное 24, 2008 8:05 pm

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Fight06aprbj7буахахахахаххахахахахаххахаха Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Smile3532it5
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Размисли и Страсти на същия ония полу идиот.... Empty Re: Размисли и Страсти на същия ония полу идиот....

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите