ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4-ти РОЖДЕН ДЕН НА ЗАГИТУНИНГ ФЕН КЛУБ

Go down

4-ти РОЖДЕН ДЕН НА ЗАГИТУНИНГ ФЕН КЛУБ Empty 4-ти РОЖДЕН ДЕН НА ЗАГИТУНИНГ ФЕН КЛУБ

Писане  zaggituning Чет Ное 24, 2011 7:30 am

Традицията си е традиция - наближава заветната дата 4 декември... даааа, няма лъжа, няма измама - любимия ни клуб става на 4 години и започва пета. Не е за вярване колко бързо мина времето, сякаш вчера беше началото на декември 2007г когато съвсем на шега се роди идеята за нов авто клуб - тунинг клуб.
Днес четири години по късно през нашите редици минаха много стойностни хора, много провокатори, много несериозни "фенове"...и останаха най искрените и добри приятели ,които човек може да си пожелае - БЛАГОДАРЯ.
Идеята за този клуб беше огромно предизвикателство за мен, струва ми много нерви, пари и разочарования.... но и ми даде безброй незабравими моменти - ЗАСЛУЖАВА СИ. Да, това е и причината да продължа напред.

Тази година партито по случай четвъртия рожден ден на Загитунинг фен клуб ще се проведе на 3.12.2011г събота. Идеята е този път да празнуваме на 3 срещу 4, а и 3ти е събота - неделя е ден за релакс....хахахаха. Подробности около организацията, мястото, часът и поканите ще научите СКОРО.

Нека за четвърти път направим една незабравима нощ ЗАЕДНО !

Пепи Загорски - ZAGGI
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите