ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хондьо :)

Go down

Хондьо :) Empty Хондьо :)

Писане  radiomanbg Чет Яну 03, 2008 6:30 pm

Та значи да ви запозная с това което вече (скоро ще стане) 3-та година ми пие кръвчицата...
Та накратко преди 3 години и 2 месеца продадох Вектрата си и се зачудих какво да си купя ....и така 4 месеца докато най-накрая оглеждайки за пореден път обявите по списанията попаднах на една кола която бях виждал само веднъж на живо и ме беше изкефила как изглежда ... а именно първоначалният вариянт на мойта колица...
Та свързах се с пича и след 3 дни срещу 10 500 лева станах собственик на Хонда Сивик 1.4 2000г. оранжева на цвят (цвят от пежо 206) и отгоре на всичко регистрирана на инвалид Sad...
Дотук добре ама нещо не бях доволен нещо ме човъркаше...
На първо време се сдобих с джанти 15' чистак бърсак BSA както и да е ....
Зимата на 2005 дойде и въднъж се качихме на витоша да се попързаляме с колите ..... въобще не съм си мислил че това мое решение ще ме въведе като пряк участник в света на тунинга.... та докато се пързаляхме едно момче реши за удачно да дръпне ръчна пред мен и заради това негово решение финиширах в сервиза с пъкната броня , решетка , ляв фар и огънат калник.
Така и така предстоеше ремонт та си казах защо да не понаправя бронята по тарикатски.....така и задната .. и понеже единият от праговете липсваше та дай направо и два раздвижени прага да сложа .... дотук добре ама трябваше и нов фар та срещу скромните 550 лева се сдобих с "black JDM halo with Angel Eyes" но не спрях дотук след дълъг оглед с майсторите установихме че по колата ми има повече кит отколко те имат в сервиза и трябваше да се направи нещо...благодарение на българското чудо - чук по-голямата част от кит-а беше на земята за съжаление вървеше в комплект с по-голямата част от боята.
Падна едно изчукване едно заглаждане и в крайна сметка новата боя различен оранжев металик с 400грама жълта перла .
колата беше готова и аз бях щастлив малко след това бях в щатите Sad за 4 месеца.....
както и да е ...
От тук на сетне няколко пъти промени по музиката - актуалното в момента е отливка за кората с бас Пайнер 10' две елипси Сони два Усилвателя - MAC и JBL 1 фарад кондензатор Бошман предна линия бошман пищялки и Пайер говорители , Пайнер 65БТ плеар... предстоят още две отлвки и още някой неща който за сега са в тайна.
Колата е вече с 16' джанти ABT значително по леки , сменен смукателен колектор от B16Z6 демек 1.6 ВТЕК (125к.с.) и сменени инжектори на 220 см3
спортен филтър REACTIVE и още малко шукарий.
Края на февруари и началото на март колата влиза в бокса и ви обещавам "Пълна Промяна" (без Гала) Smile за сега това ще държа темата максимално обновена и ще ви държа в течение когато всичко започне Smile


Снимки след малко че сега съм в офиса Smile
radiomanbg
radiomanbg

Брой мнения : 32
Age : 39
Location : Bulgaria
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите