ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Близка среща с органите на реда

3 posters

Go down

Близка среща с органите на реда Empty Близка среща с органите на реда

Писане  r357 Пон Ное 02, 2009 8:37 pm

Е поне аз в последно време щом се срещна с органите на столична полиция става нещо комично и невероятно. Чудя се дали това е само при мен... Ето защо риших да направя тази тема и всеки да сподели с нас какво и как е преживял.

Ето и едно тематично клипче: http://vbox7.com/play:b9c152c6 Laughing
r357
r357
VIP
VIP

Брой мнения : 146
Age : 33
Location : София
Registration date : 02.10.2008

Върнете се в началото Go down

Близка среща с органите на реда Empty Re: Близка среща с органите на реда

Писане  r357 Пон Ное 02, 2009 9:24 pm

Понеже аз отварям темата ще пиша първи история.... имам доста истории, но няма само аз да пиша тук, а вие да се смеете. Затова реших аз пиша нещо... някой друг нещо и тогава пак аз.

Такам... предпоследното мисля което ми се случи.
Вечер. Прибираме се с Пепи от Казичане (едно такова място, където ухае на кроасани и ти се прияжда до безобразие... отиваш в магазина и ти продават кроасан на 2 месеца и си чупиш зъбте в него), вече сме на околовръстното в посока цариградско шосе. На стеснението където доста често седят органи на КАТ софия карам с ~ 40 км в час... Споглежда ме се с адаша и стигаме до заключението, че куките-муките днес не са тук, но нещо синкаво проблясва и виждаме как патрулка е спряла кола. Точно свършваше проверката... колата потегли и ние зад нея. Куките се изнесоха зад нас и започнаха да мигат с фарове, но без буркан. Аз понеже ги видях, че са полицаи реших най-любезно да отбия (така и така този път не бях в нарушение). Спираме ние... идва чичко полицай с едно фенерче... каза си редовните реплики, взе ми документите и за мой късмет светлината от фенерчето му мина през предното стъкло и видя оргомната пукнатина, която имам от доста време и радостно каза "Ахаааа, ето за какво сега ще ти напиша акт!" продължи да оглежда с фенера. Помоли ме да слезна от автомобила и да отворя багажника. Викам на адаша ела и ти, че ще е голям смах с багажника (2 броя калници, алтернатор и акумулатор от кадета на Ицо, който оставихме при Васко). Пепи си остана на мястото, аз слизайки си всех портфийла с едно на ум. Отварям багажника. Куката мъдро заявява... "Калници, а? За каква кола са?" Отговарям му, че са за опел кадет и ми изтърсва, че мерцедеса няма общо с кадета и какво правят в багажника ми. Е, казвам аз, момчето отпред има опел кадет и са за неговата кола. Дотука с багажника не му се ровеше надолу, на ми изиска аптечка и другите тъпотии. Явно е преценил, че с пукнатината на предното стъкло ще му е достатъчно. Седна си в патрулката и ме повика. Отивам аз.... навеждам се и вътре на другата седалка седи друга кука с ОГРОМНА и квадратна глава. Като ви казвам огромна значи огромна. Предното стъкло на астрата незнам колко е високо, но клавана на куката беше една трета от височината. Казва ми добър вечер, аз обаче не чувам (нали минават коли от време на време по околовръстното). Казвам му, че не съм го чул и да повтори... видно изнервен ми повтори. Куката с малката глава каза на куката с голямата глава... за стъклото. Погледна ме и ме попита дали са ми писали актове до сега, защото съм бил млад още. Викам му ми не са... той нагъл вдига синия талон към плафона и ме пита от къде са перфорациите по него. Казвам му ми дигнаха ми колата за уж неправилно паркиране, но го обжалвах и нито съм плащал нито точки са ми взели и може да провери. Попита ме сега акта за стъклото ще го обжалваш ли и аз казах, че ако се наложи ЩЕ. С усмивка ми заяви, че това се водело неизправност на автомобила и хем ще го спре от движение хем ще ми напише безточов акт с размер 50 лева, който по закон не съм можел да обжалвам. Казвам му, че не може да спре колата от движение, защото на талона не пише мойто име, а на баща ми... загледа се куката и му стана кофти. Казвам им, че са ме спряли без буркан (щах да го напиша във възражинята) Големоглавеца каза, че заяждало копчето и го натисна няколко пъти. Почна да свети и му се поскарах да го спира щото ме ослепи (аз буквално бях на 10 см от буркана, а той от новите, което ми направи впечатление и погледнах номера на патрулката 24-1917. Викам си тия са някакви специални пари няма да им давам каквото и да става). Куката с голямата глава вика... това яке моторджииско ли е. Аз нагло му отговарям ДА! 750 лева струва. Констатира си сам, но на глас "Ясно ти си от тия дето не спират". После ме пита "Какъв мотор караш..." викам му Кавазаки 1100 кубика (реално мотора ми е само 500, но да го е яд). Той свети с фенерчето в книжката ми и гледа категориите... Аз бързам да го контрирам и заявявам, че го карам единствено на писта, защото в София много лесно мога да се утрепам и познавам доста мой приятели отишли си по нелеп начин. Куката направи някаква странна физиономия... Попита ме откога е пукнато стъклото - викам му от вчера днес бях на оглед в бул инс и чакам да го платят и го сменям и му казвам, че агента от огледа ми е казал, че мога да си карам така. Куката с голямата глава се възпали много... вика ми, че закона не го пишат в булинс, ами те го пишели. Куката с малката глава се посмя на нашия разговор и ме записа в книгата за проверки. Ясно ми беше, че акт няма да ми пишат, а чакат пари. Паля си една цигара да покажа, че не бързам и пари не давам. Затвориха се в патрулката за 10 сек... обмениха си някакви приказки. Отвориха стъклото и ми върнаха всички документи. Куката с голямата глава ми вика утре да съм сменил стъклото, а аз отвръщам, че като го платят тогава ще го сменя. Пита ме "Абе ти не си ли малко нагъл?", а аз веднага с бодра крачка тръгнах към мерцедеса.

Това беше всичко приятели...
Извинете ме за провописните грешки ако намерите такива.
r357
r357
VIP
VIP

Брой мнения : 146
Age : 33
Location : София
Registration date : 02.10.2008

Върнете се в началото Go down

Близка среща с органите на реда Empty Re: Близка среща с органите на реда

Писане  blackdeath Вто Ное 03, 2009 5:08 am

да взема да се включа и аз Smile

отивам си аз в СРЯДА на среща на Zaggituning fan club. Подпряла съм се на стъклото като явно съм давала вид, че говоря по телефона... На Черни връх ме спират полицаи... (повечето, които са идвали на срещите ни знаят, че обичам да си слушам музичка високо, колкото ми държат колонките де Smile ). Дежурните реплики и следва въпроса - защо говоря по телефона, като знам, че е забрането... Карам го да си мушне главата в колата и усилвам музиката на колкото обикновенно си я слушам и най-учтиво питам... "я сега ми кажи как да говоря по телефона на такава музика", той погледна тъпо и ми върна документите и ме пусна да си ходя... Стигам до Екото и там си седим, и си бърборкаме, и си се смеем....Минават няколко часа и решавам да си ходя...Тук е момента да вмъкна, че докато сме били на Екото са минали полицаи, незнам как но са ме запомнили... тръгвам си аз и решавам да не правя обратен на гумаджийното, а да мина през Семинарията... и там точно на паветата ме спират същите полицаи , които са били на Екото (а аз даже не съм ги и видяла де, ама това е друга тема Smile )... Дежурните реплики (за втори път този ден) и ми искат документите за проверка пак, но музиката неспира да дъни.... Чичкото полицай ме пита "ти одеве беше на Екото нали?" отговарям ДА. Връща си ми документите и аз чакам, ли чакам... През това време той си спира втора кола... аз чакам... пуска втората спира трета... аз чакам... спира четвърта, а аз ЧАКАМ... спира пета, АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЧАКАМ... нищо... усилвам музиката ОЩЕ, да го подсетя че съм там, да не би да ме е забравил случайно, и човека идва при мен и ми казва:"А да теб те видяхме на Екото, ние проверяваме за алкохол, ти не пиеше, можеш да си ходиш, лека вечер Smile" ама кой да го чуе...МУЗИКА!!!
Мислите, че това е всичко, но нееееееееееее има и още... решавам все пак да не минавам през Семинарията да не закача колата и там правя обратен да мина по Черни връх... И там веселба... спират ме полицаи ПАК (ако някой не ги брои за трети път е) и преди да ми поискат документите аз почвам да мрънкам: "Офффффффф пак ли за трети път ме спират днес, не ви ли писна... толкова коли минават а вие все мойта целите Smile", човека ми пожела само приятна вечер и ме пусна... И НАЙ-НАКРАЯ СЕ ПРИБРАХ И НЕ МЕ СПИРАХА ПОВЕЧЕ Smile но мисля, че три пъти за един ден ми бяха достатъчни
blackdeath
blackdeath
модератор
модератор

Брой мнения : 534
Age : 37
Location : Hell
Registration date : 15.10.2008

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Близка среща с органите на реда Empty Re: Близка среща с органите на реда

Писане  Bambi Чет Яну 21, 2010 5:54 pm

Аз малко ще се вмъкна в тази тема, като "ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ" на куки-муки и ще направя следното съобщение, което беше анонсирано по-рано днес от говорител на КАТ:

"Възполвайте се от най-новите тарифни планове с много отстъпки от КАТ!
Предлагаме ви новите карти за експресно разплащане с 20, 50 и 100лв глоби в тях.
За VIP и корпоративни клиенти предлагаме новия тарифен план "Фитипалди" - за
1000лв и всички нарушения през месеца са безплатни.
Не забравяйте и за новата абонаментна услуга "Любимо нарушение".
Глобите за предварително избрано нарушение ще бъдат с 50% отстъпка.
И накрая само за 500лв картата "Антирадар" - когато сте с нея радарите не
могат да определят скоростта ви.
Следете промоционалните оферти на КАТ!"
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Близка среща с органите на реда Empty Re: Близка среща с органите на реда

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите