ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите?

3 posters

Go down

Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите? Empty Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите?

Писане  CrunK Пон Ное 10, 2008 1:41 am

Гейовете карат Голф

27.10.2008
Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите? 8554id1

Снимка: БГНЕС
Фолксваген Голф е любимата кола на гейовете. В анкета на най-големия гейпортал се казва, че хомосексуалистите предпочитат малки и бързи градски коли, но не правят компромис с качеството. След Голф-а гейовете посочват като любими коли "Mini" и "Mazde MX-5".

В началото на тази година новият модел на Фиат 500 бе определен за гей-автомобил на 2008 година година, а преди това тази позиция се заемаше от Alfa Romeo Spider.

Резултати от анкетата на Гей-портала:
1. VW Rabbit (Golf)
2. VW Eos
3. Mazda MX-5 Miata и Audi A3
4. MAZDA3 и VW Jetta 5. Toyota Yaris
6. Saab 9-3 и Dodge Caliber
7. Volvo C30 8. Smart Fortwo
9.Toyota Matrix и MINI Cooper
10.Maserati GranTurismo.

/БГНЕС
CrunK
CrunK

Брой мнения : 26
Age : 33
Location : София
Registration date : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите? Empty Re: Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите?

Писане  r357 Пон Ное 10, 2008 2:13 am

На едно място пише Mazde, на друго Mazda, правете си изводите колко е повърхностна анкетата. И е успер некоректна, защото не мисля, че гейовете по света посещават този сайт. Може би 0.001% го посещават, ами останалите? Хипотетично едно 80% от гейовете може да карат мицубишита (не искам да обиждам притежателите на такива, просто ми дойде първо на ум като агресивна и не-гейска кола). Пълни простотии чета и пиша в момента. bounce

Пък ми е чудно човека който ти го е дал това, понеже знам кой е, какво прави по гей сайтове и форуми? What a Face
r357
r357
VIP
VIP

Брой мнения : 146
Age : 33
Location : София
Registration date : 02.10.2008

Върнете се в началото Go down

Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите? Empty Re: Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите?

Писане  CrunK Пон Ное 10, 2008 2:46 am

А това низнанам приятелю Very Happy ама чесно да ти кажа не ме и интересува Very Happy иначе по темата мога да кажа че никой нищо незнае защото всичко се манипулира Razz
CrunK
CrunK

Брой мнения : 26
Age : 33
Location : София
Registration date : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите? Empty Re: Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите?

Писане  ThePunisher Съб Мар 21, 2009 5:11 pm

Е защо такива вапроси? Какво карали гейовете?Е как какво TOYOTA мисля че всички знаете , защо питате Laughing Laughing Twisted Evil
ThePunisher
ThePunisher

Брой мнения : 23
Age : 44
Location : Някаде в ада !!!
Registration date : 18.01.2008

Върнете се в началото Go down

Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите? Empty Re: Горещи новини от света: Какво карат хомосексуалистите?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите