ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Класация

4 posters

Go down

Класация Empty Класация

Писане  Гост Вто Окт 21, 2008 2:08 am

Стана ми интересно кои са най-вървежните коли от форума, та дайте да направим една класация кой със кой се е пускал и да видим кой къде е като позиция Shocked

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  Elboriso Вто Окт 21, 2008 2:08 pm

Приятелю май нещо не си разбрал, ние тук не сме се сабрали да си мерим "П...шките" а да се забавляваме и да си правим колите, а на кой колата е по бърза няма занчение. Твоята е най-бърза Very Happy Very Happy Very Happy
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  Гост Вто Окт 21, 2008 4:10 pm

А не, няма мерене на пишки тука. Просто ми е интересно да видя кои са най-бързите коли Very Happy Далеч съм от мисълта, че мойта е бърза Shocked

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  zaggituning Сря Окт 22, 2008 2:01 am

Казвал съм го и преди, ще го кажа пак: - нали не си представяш как човек дава 15-16 000 лв за тунинг с всевъзможни скъпи неща, и когато боята ти струва колкото една средно статистическа кочина, джантите - и те струват колкото някой Голф или Опел да речем (моите например - Alessio F1 - 1200лв без гумите...) и т.н и т.н. .... Та, мисълта ми беше - ти как виждаш една такава кола да се напъва с нек'ъв кенеф за 500 лв целия (като опела ми...) ??? - разбираш ли ме на къде бия? Тук залагаме главно на изкуството тунинг - оптичен или силов, но той във всички случай е твърде скъп за да се чупи ей така за идеята...

С моята Хонда например, всеки втори киселяк по светофарите ми се възпалява.... и ако аз взема да се дърпам с всеки? - за 2 седмици колата ще ми прилича на скрап - на тоя 'дето му струва 500лв кочината му е все тая - Надин я плащат и айде следващата масларка на пътя, ама аз какво да права ако хвърля в гаража "паметник на глупостта ми" на стойност почти 20 000 лв? - е няма как да стане !!!

.......Ети за това говоря... моята Хондолиза е жив пример... Smile

Класация 25062010


Класация G02p0210


Класация 5410


Класация 3910
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  Гост Сря Окт 22, 2008 2:10 am

Ставаше дума за класация само с коли от форума, не да пишете за други коли, а само кой с кой от форума се е дърпал и коя излиза най-силна. Примерно Гошо бие Пешо, ма Пешо бие Мишо за тва най-бърз е Гошо след тва е Пешо и накрая Мишо Rolling Eyes

Тук залагаме главно на изкуството тунинг - оптичен или силов, но той във всички случай е твърде скъп за да се чупи ей така за идеята...
Той силовия тунинг за това се прави, да се раздава газ Rolling Eyes Виждал съм коли с набити по тях 15 000 лв. да се карат както си трябва, виждал съм и коли със набити 25 000 лв. да се карат... Все пак за това са правени - да носят удоволствие

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  zaggituning Сря Окт 22, 2008 2:28 am

Пич, аз говорех точно за колите от форума. А аз добре знам за къде и за какво се прави силовия тунинг и те уверявам, че той не се прави за улиците... за това най-добре зарежи тая тема, избистри си понятието силов тунинг (а не улично-бръмчащ тунинг) и дай да си пишем за по актуални неща. Smile

Уточнявам, че не обиждам НИКОЙ от уличните фенове,сред които съм и аз, просто това НЕ Е силов тунинг и съм 100% против това да се избиват комплекси по улиците - има писти за това бе пичове...

Разбира се на всеки от Нас се случва да се "резне" на някой старт - няма лошо, но... не обръщайте улиците на драг писти...

И за да не пълним форума с празни спорове - да го обсъдим на срещите си? - мисля, че ще бъде интересен и оживен разговор... SmileSmileSmile
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  Куралей Сря Окт 22, 2008 2:56 pm

lol Laughing Laughing Laughing Заги, не си мисли, че считаме улично-бръмчащата М10-ка за бърза тунинг кола! Или поне на този етап! Това е колата за ФЪН! И винаги по всяко време си правим фън с нея. Както видяхте не отказахме старт на кола с над 70 коня в повече, само за фън-а! Smile Грешно сте си направили извода, че сме пишлемета, които смятат, че слагането на въздушен филтър е яката ралута! Ние считаме срещите с вас за голям фън и гледаме да си правиме забавно на макс, както и правим досега. Ако концепциите ни за фън не се покриват и не ви е приятно - ОК, ще се съобразим.
Куралей
Куралей

Брой мнения : 11
Age : 38
Location : На село
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  Гост Сря Окт 22, 2008 3:13 pm

Не ги зимайте толкова на сериозно тия "гонки" те са на ташак. Ако си мислите че правим нещо - нищо не правим, просто се лигавим със стокарки за да има някакъв фън и спорт ако права линия може да се нарече спорт Crying or Very sad

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  skip2mylou Чет Окт 23, 2008 12:09 am

Пич,това е реалнию живот, а не Need For Speed или Бързи и Яростни...
Тук сме нормални хора, а не кинозвезди и повярвай ми че са малко хората които могат да си позловлят нови брои, калници, кулер, тръбопроводи, регулиране на предното окачване, смяна на колелетата и нова боя, след като са попаднали в някоя дубка на пътя. ТОВА Е ИСТИНСКИЯ ЖИВОТ. Тук го няма Брайън О'Конер, с неговия скайлайнер, който може да си позволява нови бутилки с азот всеки ден Wink
Не ме разбирай погрешно, не искам да те обиждам или нещо подобно, просто погледни на нещата малко по-реалистично.
Може да попиташ какви времена са давали някога на 400 метровата отсечка (защото вярвам че златистия Сивик е минал от там поне веднъж) но да питя за времена по м/у им... някакси не върви.. Wink
skip2mylou
skip2mylou
Супер потребител
Супер потребител

Брой мнения : 124
Age : 32
Location : Schaumburg, IL, USA
Registration date : 07.12.2007

http://gaovixbg.info

Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  Гост Чет Окт 23, 2008 2:45 am

Пич,това е реалнию живот, а не Need For Speed или Бързи и Яростни...
Тук сме нормални хора, а не кинозвезди и повярвай ми че са малко хората които могат да си позловлят нови брои, калници, кулер, тръбопроводи, регулиране на предното окачване, смяна на колелетата и нова боя, след като са попаднали в някоя дубка на пътя. ТОВА Е ИСТИНСКИЯ ЖИВОТ.
Като не могат да си ги позволят просто слагат втора ръка и готово, всъщност не са много хората които купуват чистак бърсак части за колите си, слагат запазени и използвани Idea
Тук го няма Брайън О'Конер, с неговия скайлайнер, който може да си позволява нови бутилки с азот всеки ден
Нито го очаквам точно Браян, нито някога съм го очаквал пък и ако очаквам някой от филма то че е някоя пичка Rolling Eyes
Не ме разбирай погрешно, не искам да те обиждам или нещо подобно, просто погледни на нещата малко по-реалистично.
Нищо лично, но не ме познаваш, нито знаеш от колко време съм по тия среди, нито с какво се занимавам. Нямаш информация изобщо дали имам кола и на колко съм години Wink Тва в профила е ебавка ама като гледам май хората се връзват и почват да обясняват някакви неща и да дават някаква светлина по теми които на някой от тях самите не са ясни, ма поне е фън lol!

Може да попиташ какви времена са давали някога на 400 метровата отсечка (защото вярвам че златистия Сивик е минал от там поне веднъж) но да питя за времена по м/у им... някакси не върви..
Не питам за 400 метра, а питам за времена м/у тях. Нищо сложно не виждам в цялата работа хора които се знаят от година и нещо да са се пускали поне веднъж всеки със всеки и да се знае кои от тях са най-бързите Rolling Eyes

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  zaggituning Чет Окт 23, 2008 2:51 am

OFF на тази безсмислена и леко заядлива говорилня !!!
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Класация Empty Re: Класация

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите