ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хайде на парти

3 posters

Go down

Хайде на парти Empty Хайде на парти

Писане  Elboriso Вто Сеп 16, 2008 7:49 pm

Каня всички членове на клуба + всички фенове на барбекю парти в нас. Партито е за връчване официално подарака на ПЕПИ по случай рожденият му ден, и изпращането на лятото. Мероприятието ще се проведе на 26.09.2008г. от 18:00.
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Хайде на парти Empty Re: Хайде на парти

Писане  Elboriso Сря Сеп 24, 2008 1:27 pm

Промяна в плана! понеже времето няма да позволи да направим барбекю парти, началния час на мероприятието се променя! Моля желаещите да се саберат на 26.09 петък в 20:30 на екото на Софияленд. От кадето Пепи гордо ще поведе колоната към нас. Всеки да донесе по нещо Very Happy Very Happy Very Happy
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Хайде на парти Empty Re: Хайде на парти

Писане  zaggituning Съб Сеп 27, 2008 5:22 am

Приятели, партито мина супер. Благодаря първо на домакина Биро. Благодаря и на всички ,които уважиха повода. Като споменах повода - БЛАГОДАРЯ на хората, сбъднали една моя отдавнашна мечта - да имам вертикални врати LSD. Повода за партито беше именно официалното връчване на картичката с "автографите" на "заговорниците" ,направили рождения ми ден (през юли) незабравим.Е, макар позабавил се, подаръка ми е факт. Благодаря Ви, момчета и момичета. Знам, че не всички са имали възможност да се включат, но не се съмнявам ,че са имали желание.

Евала за идеята, Евала за организацията, Евала за самия подарък, Евала за партито.... Евала за уважението Ви към скромната ми персона. Надявам се и ми се иска да вярвам, че за да направите всичко това за мен, то съм заслужил уважението и доверието Ви и съм Ви отвърнал със същото.
Пожелавам на всеки, най-вече на себе си - ПОВЕЧЕ ПРИЯТЕЛИ КАТО ВАС , вярващи в девиза ми:
ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ.


Благодаря Ви, Приятели.
Пепи Загорски - ZAGGI


.
zaggituning
zaggituning
Admin
Admin

Брой мнения : 690
Age : 46
Location : МЕЛМАК - СОФИЯ
Registration date : 04.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Хайде на парти Empty Re: Хайде на парти

Писане  Elboriso Съб Сеп 27, 2008 10:30 pm

Партито беше много яко! На пропусналите го ще кажа:
-мнооооого изтървахте Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Elboriso
Elboriso
VIP
VIP

Брой мнения : 315
Age : 41
Location : Sofiq
Registration date : 08.12.2007

Върнете се в началото Go down

Хайде на парти Empty Re: Хайде на парти

Писане  Bambi Нед Окт 05, 2008 9:00 pm

разчувствах се Smile ама че готино си го написал - Спор няма че партито беше супер... и още нещо - много ясно че си го заслужил този подарък, иначе нямаше и да ни мине през главите да ти го подарим. Само дано и Хондолиза да се връща по-бързо, че ми липсва
Bambi
Bambi
модератор
модератор

Брой мнения : 319
Age : 36
Location : Somewhere around...
Registration date : 05.12.2007

http://www.zaggituning.com

Върнете се в началото Go down

Хайде на парти Empty Re: Хайде на парти

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите