ZAGGITUNING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RQ: 1.3 Карбуратор

Go down

RQ: 1.3 Карбуратор Empty RQ: 1.3 Карбуратор

Писане  skip2mylou Сря Фев 13, 2008 6:31 am

Имам такава машина на село, т.е. тя е на брат ми, ма той я е оставил да гние. Става въпрос за някакъв модел Талбот. 1.3 Карборатор, друго не ме питайте, защото незнам Laughing
Колата е наистина стара, обаче на двигателя наистина не му личи. Преди 2 години ни го докараха на село на ремарке. Седалките, фаровете, коланите... общо взето интериора му беше в кашони, в коша на колата.
Не беше пален от 7 години. Сипахме му бензин и масло, сложихме му акомулатор, и колата запали почти веднага.
Разкажете ми какво мога да му направя, за да пообновя двигателя, да го изчистя и може би по някакъв начин да му завиша конските сили.
Колата има мнооого здраво шаси и купе, защото е удряна одзад, вследствие на което ремонтьори от кв. Горубляне го направиха на пикап. Навсякъде по купето (и във купето) могат да се видят много дебели стоманени тръби. Така че няма да се разпадне.. (лятото брат ми и един приятел го изправиха на десни гуми Smile )
skip2mylou
skip2mylou
Супер потребител
Супер потребител

Брой мнения : 124
Age : 32
Location : Schaumburg, IL, USA
Registration date : 07.12.2007

http://gaovixbg.info

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите